Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Sparta Praha – BK Häcken, Klute a Bridget Jonesová 2

18. 7. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Eurosport, 12:15 – 100. ročník Tour de France – 18. etapa – Královská 18. etapa na Alpe d´Huez! Legendárních 21 serpentin a Roman Kreuziger, který bojuje o umístění na stupních vítězů, což se ještě žádnému našemu cyklistovi nepodařilo. Dvakrát budou ve 168 km dlouhé etapě cyklisté stoupat na Alpe d´Huez, překoná některý z nich časový rekord Itala Pantaniho? Už v 11:45 můžete sledovat magazín The Ride o stoupání na Alpe d´Huez a o půl hodiny později začíná více než pětihodinový přímý přenos královské etapy jubilejního 100. ročníku Tour de France.

 

  • ČT Sport, 20:00 – AC Sparta Praha – BK Häcken - Přímý přenos utkání 2. předkola Evropské ligy
  • Smíchov, 20:50 – krimi komedie Cash - Gangster Cash je nejelegantnější podvodník v Paříži, který se specializuje na krádeže diamantů a zrovna má v plánu akci na Riviéře. Když je však konkurenčním gangem zabit jeho bratr Solal, spojí se Cash se zlodějským veteránem a touží bratra pomstít…  Francouzská krimi komedie (2008)
  • Nova Cinema, 21:45 – krimi drama Klute - Nečekaně zmizel obchodník Tom Gruneman. Policie nalezne v jeho kanceláři obscénní dopis, adresováný prostitutce Bree. Ta, jak se ukáže, od něj dostala již několik podobných dopisů. Po šesti měsících marného pátrání se jednatel firmy Peter Cable obrátí na rodinného přítele a soukromé očko, aby se pokusil zmizelého vypátrat. Americké krimi drama (1971)
  • Joj, 21:50 – romantická komedie Bridget Jonesová: S rozumem v koncích - Jakmile se na scéně objeví „dlouhonohé nebezpečí“, Bridgetiny růžové obláčky, na kterých se až dosud vznášela, náhle zešednou. Stále častější záchvaty sebepodceňování začnou negativně ovlivňovat její lásku s Darcym. Když už se zdá, že rozbouřená hladina jejich vzájemného vztahu se jen tak neuklidní, objeví se na scéně Bridgetin bývalý šéf, zkušený dobyvatel ženských srdcí Daniel Cleaver (Hugh Grant). Bridget se rychle vymaní z trapné situace a upadne do romantického omylu – avšak stále se jí daří prodírat se spletí trapasů a problémů, jaké provázejí každou pracující ženu, zejména když se stala symbolem jako „samostatná hrdinka, která si dovede poradit se životem“. Britsko-francouzská a německo-irská romantická komedie (2004)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).