Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Svatba jako řemen, Česko Slovensko má talent a fotbal

3. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 20:00 – Fotbal: Česko – Kazachstán – Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na EURO 2016 z Plzně.

  • Prima, 20:15: – zábavná show Česko Slovensko má talent - Tanečníci, kaskadéři, zpěváci, iluzionisté – všichni, kdo něco umí, mají možnost své dovednosti předvést. Souboj talentů v nejúspěšnější světové show popáté v Česku a na Slovensku. Hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik, Jakub Prachař a Diana Mórová. Rozhodněte i vy o postupujících do semifinále! Česko-slovenská zábavná show (2015)

  • ČT art, 20:20 – road movie Hasta la vista! – Cesta za láskou do Španělska na kolečkovém křesle. Belgická road movie (2011)

MM socky3

  • Dvojka (RTVS), 21:00 – komedie Moderní doba – Tulák Charlie se ve filmu Moderní doba stal továrním dělníkem, který má problémy udržet tempo s nelidskou rychlostí strojů. Monotónnost této mechanické práce dovede Charlieho k šílenství, ze kterého se zotavuje v nemocnici. Po propuštění si ho však na ulici spletou s vůdcem komunistické demonstrace a skončí ve vězení. Americká komedie (1936)

  • ČT 2, 22:00 – komedie Svatba jako řemen - Nestárnoucí česká komedie o ošklivé události, která se nestala. Československá komedie (1967)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.