Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Verdi, Šílený Max nebo Jak básníkům chutná život

4. 5. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 20:00 – krimi Stín smrtihlava – Kdo zavraždil soudní psycholožku Taterovou? Kriminální příběh s dvojicí vyšetřovatelů v podání Lucie Zedníčkové a Petra Štěpána. (Česko, 2012)
Stín smrtihlava - Zedníčková.
Autor: ČT

Stín smrtihlava – Zedníčková.

  • Prima Max, 20:15 – romantická komedie Jak básníkům chutná život – Zatímco Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán, vybaven po promoci maminčinými radami, nastupuje na své první místo – na internu. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním, už zaběhnutým kolegům. (Československo, 1987)

  • ČT art, 20:20 – životopisné drama Verdi (1/7) – Poutavé zpracování životních osudů slavného skladatele, syna hostinského a přadleny, a zrození jeho nesmrtelné hudby. (Verdi, Itálie, Francie, Západní Německo, Velká Británie, 1982)

ebf - tip do článku - debata

  • ČT sport, 20:35 – fotbal: Celta Vigo – Manchester United – Přímý přenos semifinálového utkání Evropské ligy UEFA.

  • Nova Cinema, 21:50 – akční sci-fi Šílený Max – V zemi blízké budoucnosti vládne silnicím divoký motorkářský gang. Řádí v ulicích, terorizuje nevinné civilisty a strážcům zákona se jen směje do očí. Jednoho policistu ale podcení. Když motorkáři brutálně napadnou nejlepšího přítele a rodinu Maxe Rockatanskyho (Mel Gibson), změní se v běsnícího šílence, který žije jen pro jediné – pro pomstu. (Mad Max, Austrálie, 1979)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).