Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Vítězové a poražení, Svobodný svět, Ali a Uragán

19. 7. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Filmbox, 22:30 – drama Podivné zahrady - Jacques (Jacques Villeret) a Andre (Andre Dussolier), kteří za 2. světové války žijí na francouzském venkově, jsou dlouholetí kamarádi. Ve snaze získat ženskou pozornost podniknou sabotážní akci namířenou proti okupační německé armádě. Po letech se Jacquesův dospívající syn Lucien v průběhu procesu s bývalým francouzským důstojníkem, obviněným z válečných zločinů proti lidskosti, dozvídá o tom, co se tehdy vlastně stalo. Francouzský film o přátelství a touze přežít natočil Jean Becker. Francouzské drama (2003)
  • Filmbox HD, 22:35 – drama Svobodný svět - Angie sice nemá požadované vzdělání, ale nechybí jí inteligence, ambice, především plné nasazení. Její život se však zmítá v chaosu, což ji velmi unavuje. Teď se ale naskýtá šance, že vše může být jinak. S kamarádkou Rose založí služby zprostředkování příležitostné práce pro přistěhovalce z různých končin světa.Britsko-italsko-německo-španělské drama (2007)
  • Film+, 23:20 – životopisné sportovní drama Ali - Režisér Michael Mann (Collateral, Insider: Muž, který věděl příliš mnoho) natočil strhující film o jedinečném muži. WILL SMITH (Muži v černém, Já, robot, Hitch), nominovaný za svůj výkon na Oscara, vás provede životním příběhem zbožňovaného a zatracovaného, ale rozhodně i nejkontroverznějšího sportovce všech dob. Muhammad Ali sportovní legenda 20. století. Boxer, který byl nejlepší a věděl o tom. Americké životopisné sportovní drama (2001)
  • Nova Cinema, 23:35 – sportovní drama Vítězové a poražení - Klubu miamských Žraloků, který vede stárnoucí trenér Tony DAmato se poslední dobou příliš nedaří. V zápase s minnesotskými Delfíny jsou dokonce zraněni oba quarterbackové a trenér musí poslat na hřiště zcela neznámého mladého černocha Willieho Beamena, který se okamžitě po nástupu pozvrací. Podaří se mu sice touchdown, ale vinou Tonyho taktické chyby mužstvo opět prohraje. Trenér se však nepotýká jen se špatnými výsledky, ale také s tvrdou majitelkou Christinou Pagniacciovou, která klub zdědila po otci a svou nelibost s výsledky dává otevřeně najevo. Americké sportovní drama (1999)
  • MGM, 23:40 – akční romantické drama Uragán - Terangi (Jon Hall) je ostrovan z Polynésie, který je nespravedlivě uvězněn za to, že udeřil rasistického plantážníka, a donucen opustit svou ženu (Dorothy Lamour). Když se mu podaří uniknout zpět na svůj ostrov, musí se skrývat před guvernérem (Raymond Massey) a bojovat s ničivým hurikánem, který právě zasáhl danou oblast. Americké akční romantické drama (1937)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).