Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Výměna vysílače, Nezapomeň na mě a Archa pravdy

23. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • STV 2, 20:00 – Výměna vysílače – dokument z cyklu Nejriskantnější technické operace

  • Fanda, 20:00 – scifi Hvězdná brána: Archa pravdy – Oriové připravují poslední útok na Zemi, ve kterém se jim bude snažit zabránit tým SG – 1. Do naší galaxie se chystá přiletět Superbranou celá flotila Oriiských křižníků, které jsou plné věřících bojovníků. Tým je vyslán do jejich galaxie, aby zde odvrátil zkázu Země. Americké scifi (2008)

  • Prima, 20:15 – komedie Univerzální uklízečka – Rodina pastora Waltera není zrovna šťastná, i když to tak na první pohled může působit. Vše se obrátí k lepšímu s příjezdem jejich nové hospodyně. Ta však ukrývá tajemství, které by se nikdo z nich neměl dozvědět. Britská komedie (2005)

ICTZ23

  • Nova, 22:05 – akční komedie První rána - Chan měl za úkol sledovat Rusku Natašu. Zdálo se to jednoduché, dokud se neobjevil její milenec, který obchoduje se zbraněmi. Americká akční komedie (1996)

  • ČT 2, 22:45 – romantické drama Nezapomeň na mě – Ve filmu Nezapomeň na mě hraje Robert Pattinson rebelujícího mladíka, jenž se zamiluje do dívky v podání Emilie de Ravin (např. seriál Ztraceni). Jejich nečekaná láska musí projít silnou zkouškou způsobenou tragédií v obou rodinách. Role otců ztvárnili James Bond Pierce Brosnan a oscarový Chris Cooper. Americké romantické drama (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.