Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: WTA Premier, Ti druzí a Star Trek: Nemesis

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Slovak Sport, 17:00 – Lucie Šafářová – Simona Halep – Přímý přenos z WTA Western and Southern Open (WTA Premier)

  • ČT Sport, 17:20– ME 2014 Švýcarsko – Přímý přenos soutěží 3. dne v Curychu komentují Michal Dusík a David Lukšů

  • Fanda, 20:20 – sci-fi Star Trek: Nemesis – Enterprise a její posádka se účastní mírové mise na Romulus, jelikož se tamní obyvatelé rozhodli uzavřít s Federací mír. Po příletu na planetu ale vyjde najevo, že jejich skutečným úmyslem je zničení Země. A tak se kapitán Picard setká s dosud nejnebezpečnějším protivníkem – Nemesis. Americké sci-fi (2002)

tip obecný root

  • ČT 2, 23:00 – horor Ti druzí – Nikým nespatřeni žijí mezi námi – a dříve či později si nás najdou. Španělsko-americký horor (2001)

  • ČT 1, 23:20 – Hercule Poirot: Případ ztracené závěti – K čemu je mít mnoho přátel, když máte jednoho zlého nepřítele? Podle literární předlohy Agathy Christie. Britský seriál (1993)