Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: WTA Premier, Ti druzí a Star Trek: Nemesis

14. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Slovak Sport, 17:00 – Lucie Šafářová – Simona Halep – Přímý přenos z WTA Western and Southern Open (WTA Premier)

  • ČT Sport, 17:20– ME 2014 Švýcarsko – Přímý přenos soutěží 3. dne v Curychu komentují Michal Dusík a David Lukšů

  • Fanda, 20:20 – sci-fi Star Trek: Nemesis – Enterprise a její posádka se účastní mírové mise na Romulus, jelikož se tamní obyvatelé rozhodli uzavřít s Federací mír. Po příletu na planetu ale vyjde najevo, že jejich skutečným úmyslem je zničení Země. A tak se kapitán Picard setká s dosud nejnebezpečnějším protivníkem – Nemesis. Americké sci-fi (2002)

CIF - osobnosti

  • ČT 2, 23:00 – horor Ti druzí – Nikým nespatřeni žijí mezi námi – a dříve či později si nás najdou. Španělsko-americký horor (2001)

  • ČT 1, 23:20 – Hercule Poirot: Případ ztracené závěti – K čemu je mít mnoho přátel, když máte jednoho zlého nepřítele? Podle literární předlohy Agathy Christie. Britský seriál (1993)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).