Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Záhada hlavolamu, Četa nebo Konec agenta W4C

6. 7. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT1, 8:25 – drama Záhada hlavolamu – klukovský klub Rychlých šípů – Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka – zjistí, že v temné čtvrti Stínadla se cosi děje. Starý kostelník jim vypráví příběh osiřelého zámečnického učně Jana Tleskače, který byl zároveň zvoníkem v kostele svatého Jakuba ve Stínadlech. Tam také za záhadných okolností zahynul pádem ze zvonice. Rychlé šípy podniknou nebezpečnou výpravu na nepřátelské území.

  • Nova, 15:25 – válečný Pearl Harbor - japonské bomby dopadají na Pearl Harbor a nerozluční přátelé Rafe a Danny jsou povoláni do kokpitů svých letadel. Musí zapomenout na spory o milovanou Evelyn a společně se zapojit do riskantního útoku…

  • Nova Cinema, 16:20 – komedie Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky - agentem W4C je Cyril Juan Borquette, nepřemožitelný bojovník s ocelovými nervy, který současně myslí i jedná. Jednoho dne je vyrušen z dovolené a vyslán do nejmenovaného města, aby tu v jedné nejmenované restauraci u nejmenovaného stolu našel slánku ukrývající mikrofilm s plány na vojenské využití Venuše. Tu má předat agentce organizace Bílá mlha, nebezpečně krásné Alici Robertsové, která se maskuje jako mistryně ve skocích do vody. Je zcela jisté, že akce bude smrtelně nebezpečná, protože o slánku svedou boj úplně všechny mocnosti světa.

MM socky3

  • Prima, 16:55 – animovaná Kung Fu Panda 2 – dračí bojovník Po má před sebou první velký úkol. V čele svých přátel, mistrů kung-fu ze Zuřivé pětky, se musí vydat na riskantní cestu, na jejímž konci ho čeká souboj s dosud nejstrašnějším protivníkem, který chce s pomocí mocné zbraně zlikvidovat celou zemi.

  • Prima Cool, 22:20 – válečná Četa - Chris se dobrovolně přihlásil do války ve Vietnamu. Je přidělen k jednotce, jíž velí dva naprosto odlišní muži, seržanti Elias a Barnes. Jejich napjatý vztah odráží vnitřní rozpolcenost celé armády v této válce.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.