Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Žaneta, Deník nymfomanky nebo Unesená

16. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • Prima Max, 20:00 – komedie Vrať se do hrobu! – Třicetiletý sociolog žije docela obyčejný stereotypní život. Má mladou ženu, dvě děti, existenční problémy a nikterak vzrušující práci. Z šedi ho náhle vysvobodí nový sociologický průzkum, který se týká středoškolských studentů. Aby pronikl do jejich života co nejhlouběji, přestrojí se teenagera a začne znovu chodit do školy… (Československo, 1989)

  • ČT1, 20:55 – drama Žaneta – Pohledná žena středního věku je zamilovaná do houslového virtuóza. Chodí na každý jeho koncert. Začne houslistu nejprve oslovovat jako jeho fanynka, po čase se ale stává neodbytnou. Kam až zavede romantická platonická láska ke slavnému houslistovi osamělou ženu s neuvěřitelnou představivostí? (Česko, 2011)
Žaneta (Vilma Cibulková).
Autor: ČT

Žaneta (Vilma Cibulková).

  • Nova, 22:10 – thriller Unesená – New Orleans v době vrcholícího karnevalu. Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osm let ve vězení poté, co se při loupežném přepadení nechal podfouknout. Teď by nejraději hodil svou kriminální minulost za hlavu a znovu obnovil zpřetrhané vazby se svou dcerou. Bohužel jeho staří parťáci, i agent FBI, jsou přesvědčeni, že kořist v ceně deseti milionů amerických dolarů je někde ukrytá. A tak mu unesou dceru… (Stolen, USA, 2012)

  • Prima Max, 22:10 – film Deník nymfomanky – Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje, a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. (Diario de una ninfómana, Španělsko, 2008)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.