Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Zapomenuté světlo, Nico nebo čtvrtý Rambo

24. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 21:50 – krimikomedie Ďábelská hra – jsou mladé, krásné a nebezpečné. Když jejich žert skončil smrtí, snažily se ho všemožně zamaskovat a nikdo na škole nebyl jejich ďábelské hry ušetřen.

  • Prima Cool, 22:00 – akční Rambo: Do pekla a zpět – John Rambo žije v Thajsku, v ústraní od všeho, co si prožil, když ještě sloužil u armády. Vše se změní, když si ho najme skupina misionářů s pomocí pro zbídačené obyvatele, aby jim pomohl dostat se na místo určení.

MMF24

  • Nova, 22:10 – akční Nico – víc než zákon – Policista a válečný veterán Steven Seagal je na stopě obchodu s drogami. Dostane však nečekaný příkaz, aby se do případu nepletl…

  • ČT 2, 22:25 – drama Zapomenuté světlo – Příběh vesnického faráře ve filmu oceněném třemi Českými lvy. Scénář napsala podle literární předlohy Jakuba Demla Milena Jelinek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).