Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Zapomenuté světlo, Nico nebo čtvrtý Rambo

24. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 21:50 – krimikomedie Ďábelská hra – jsou mladé, krásné a nebezpečné. Když jejich žert skončil smrtí, snažily se ho všemožně zamaskovat a nikdo na škole nebyl jejich ďábelské hry ušetřen.

  • Prima Cool, 22:00 – akční Rambo: Do pekla a zpět – John Rambo žije v Thajsku, v ústraní od všeho, co si prožil, když ještě sloužil u armády. Vše se změní, když si ho najme skupina misionářů s pomocí pro zbídačené obyvatele, aby jim pomohl dostat se na místo určení.

KL-nominace

  • Nova, 22:10 – akční Nico – víc než zákon – Policista a válečný veterán Steven Seagal je na stopě obchodu s drogami. Dostane však nečekaný příkaz, aby se do případu nepletl…

  • ČT 2, 22:25 – drama Zapomenuté světlo – Příběh vesnického faráře ve filmu oceněném třemi Českými lvy. Scénář napsala podle literární předlohy Jakuba Demla Milena Jelinek.

Autor článku

Editor sekce DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.