Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Zítra to roztočíme, drahoušku…!, Bouřlivé srdce nebo SK Slavia Praha – FC Villarreal

2. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT sport, 18:30 – fotbal: SK Slavia Praha – FC Villarreal – Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA. (2017)

  • Prima Max, 20:00 – komedie Zítra to roztočíme, drahoušku…! – Absolutně nevinné sousedské žertíky ve skvělé komedii, která líčí věčné spory a nelítostné žerty dvou rozhádaných manželských párů. Postarší seladon Evžen Novák si přivydělává jako komparsista. Jednou potká při návratu domů sousedku Bartáčkovou a v žertu jí naznačí, že je jí manžel nevěrný. Bartáček si to nedá líbit a slíbí Novákovým pomstu. (Československo, 1976)

  • Nova Cinema, 21:50 – mysteriózní krimi Bouřlivé srdce – Vyšetřování vraždy v indiánské rezervaci vede ke zcela nečekanému závěru. Podezřelým je místní radikální rebel. Přestože ho ale zatknou hned po příjezdu, případ zdaleka není u konce, protože muži se podaří uprchnout a agentům nezbude, než ho začít hledat. (Thunderheart, USA, 1992)

ebf - tip do článku - debata

  • Prima Max, 22:00 – sportovní drama Legendy z Dogtownu – V 70. letech přivedla skupina mladých surfařů z nehostinné čtvrti Dogtown v kalifornském Venice k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Zakladatelé týmu Z-Boys, který se proslavil svým agresivním stylem, zkombinovali dechberoucí surfařské kousky se skateboardingem a stali se doslova přes noc obrovskou senzací a místními legendami. Když se však obyčejná odpolední zábava proměnila ve velký byznys, začala si sláva vybírat svou daň. (The Lords of Dogtown, USA, Německo, 2005)

  • Nova, 22:05 – krimi Závod s časem – Pronásledování právě začíná. Ethan Hawk se jako bývalý automobilový závodník Brent Magna snaží najít svou unesenou manželku. Společně se Selenou Gomezovou následuje v jejím nadupaném autě, Fordu Shelby GT500 Super Snake, záhadný hlas a snaží se vyhrát napínavý boj s časem. (Getaway, USA, Bulharsko, 2013)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).