Hlavní navigace

Televizní tipy na čtvrtek: Mazaný Filip, Romeo a Julie nebo Bestie

28. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 22:25 – komedie Mazaný Filip - Phil Marlowe, osamělý hrdina z románů Raymonda Chandlera a z filmů americké drsné školy, se tentokrát vrací „na místo činu“ ve filmové parodii scenáristy, režiséra a producenta Václava Marhoula.

ČT Art, 20:20 – romantický Romeo a Julie – nejslavnější filmová verze nejslavnějšího milostného příběhu všech dob oceněná dvěma Oscary.

KL22 hlasovani

  • Prima Max, 20:15 – komedie Kamarád do deště – Michal a Tomáš jsou nerozluční kamarádi, takže když jeden lítá v průšvihu, druhý mu pomůže. A malér na sebe nenechá dlouho čekat.

  • Nova, 22:10 – akční Bestie – v Thajsku unesli dceru bývalého agenta Stevena Seagala. Rozehrává se nebezpečná hra, ve které je záměrně vmanipulován do podivných akcí tajných služeb a jeho dcera slouží jako návnada…

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.