Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Armáda stínů, Spider-Man nebo Kardashians

15. 5. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 15:20 – životopisný Erin Brockovich - Erin Brockovichová místo milostných romancí prožívá svoji životní šanci rozvedené matky tří dětí a stává se přechodně soukromým detektivem. Rozjela superpřípad a vydává se po stopách zločinu, který by zůstal nepotrestán.

  • E!, 20:00 – reality show Držte krok s Kardashians – známá americká „reality rodina“ přichází s dalšími díly, ve kterých se můžete těšit každou neděli na exkluzivní podívanou do soukromí života Kim Kardashian a jejích sourozenců. Khloe je ve své nejlepší fyzické formě a získává více a více mediální pozornosti. Kim porodila syna a stará se tak o dvě děti, které má s Kanye Westem. Kendall je vysoce žádanou modelkou a tváří několika prestižních značek a Cait Jennerová pokračuje v natáčení dokumentárního seriálu o své přeměně na ženu. Jaký to má vliv na rodinné vztahy a čím si její členové prochází? 


  • ČT 1, 20:00 – Hlas pro římského krále – jak se z malého chlapce, prince a dědice královského trůnu stal jeden z největších evropských vladařů? Byl komplikovaný vztah s dominantním otcem jedinou překážkou, kterou musel na cestě k trůnu římského krále překonat? Výpravný historický film České televize čerpá ze strhujícího dramatického života velikána naší historie, krále Karla IV.

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 20:00 – komiksová adaptace Spider-Man – Udrží se na stěně. Houpe se na vláknech. Má nadlidskou sílu a především smysl, který ho varuje před každým nebezpečím… Kdo se skrývá za superschopnostmi pavoučího rodu?

  • ČT 2, 21:30 – drama Armáda stínů – válečný snímek francouzského režiséra Jean-Pierre Melvilla, je jeho třetím filmovým návratem do doby nacistické okupace. V Armádě stínů se tento svérázný autor zabývá raným domácím odbojem v první fázi druhé světové války.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.