Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Bezva finta, Jak na věc a Moto GP

26. 10. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Fanda, 9:00 – Moto GP – VC Malajsie (závod Moto GP) – Přímý přenos závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů

  • ČT 2, 20:00 – komedie Bezva finta – Návod, jak vyloupit banku. Francouzsko-kanadská komedie (1985)

cif-tip-téma-foto

  • CS Film, 20:00 – dobrodružný film Hra bez pravidel – Předpisy jsou neúprosné: když kriminalista v sebeobraně zabije lupiče, jenž přepadl klenotnictví, nedostane se mu ocenění, nýbrž vyhazovu od policie. Československý dobrodružný film (1966)
  • Prima love, 20:15 – romantická komedie Jak na věc – Willovi by mohl každý muž závidět. Jezdí v rychlém autě, má spoustu příležitostných známostí a právě se zbavil vší zodpovědnosti. Dokud nepotká Marcuse, jedinečného dvanáctiletého kluka, který mu obrátí život naruby. Americko-britská romantická komedie (2002)

  • Prima, 22:45 – romantický thriller Dvojí hra – Claire a Ray jsou tajní agenti, kteří se rozhodnou vrhnout do světa průmyslové špionáže. Ve snaze získat pohádkovou sumu, která jim zajistí bezstarostný život, mají v plánu ukrást tajnou recepturu kosmetické firmy. Americký romantický film (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.