Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Biatlon, Enderova hra a Hlídka v Ardenách

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:40 – Biatlon: SP 2015/16 Švédsko – Přímý přenos závodu smíšených dvojic ze švédského Östersundu.

  • ČT 2, 20:00 – western Rio Lobo - Mstitel hledá zrádce v řadách armády. Americký western (1970)

  • TV Barrandov, 21:25 – sci-fi film Enderova hra - Země se připravuje na mimozemskou invazi. Je třeba vychovat takového velitele, který se stane nečekaným strategickým triumfem. Americký sci-fi film (2013)

Tipli listopad2

  • Prima, 22:20 – válečný film Hlídka v Ardenách – Skupina amerických vojáků má obsadit opuštěný zámek hluboko v lesích. Běžný úkol se však změní v tragédii, na kterou bude každý z přeživších vojáků vzpomínat celý život. Je totiž prosinec 1944 a vojáci právě vstoupili do ardenského lesa. Americký válečný film (1992)

  • Nova Cinema, 22:25 – akční film Blade: Trinity - Zdá se, že upíři konečně našli způsob, jak se nadobro zbavit svého úhlavního nepřítele Blada. Rozhodli se jeho identitu medializovat a vše naplánovat tak, aby podezření ze série brutálních vražd padlo právě na něj. Zabiják upírů se tak musí s FBI v patách vydat na dlouhou a krvavou cestu s cílem očistit svoje jméno a odvrátit novou hrozbu, kterou pro svět představuje nejmocnější upír Drake. Americký akční film (2004)