Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Biatlon, Enderova hra a Hlídka v Ardenách

29. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:40 – Biatlon: SP 2015/16 Švédsko – Přímý přenos závodu smíšených dvojic ze švédského Östersundu.

  • ČT 2, 20:00 – western Rio Lobo - Mstitel hledá zrádce v řadách armády. Americký western (1970)

  • TV Barrandov, 21:25 – sci-fi film Enderova hra - Země se připravuje na mimozemskou invazi. Je třeba vychovat takového velitele, který se stane nečekaným strategickým triumfem. Americký sci-fi film (2013)

CIF 24 - tip - superearly cena

  • Prima, 22:20 – válečný film Hlídka v Ardenách – Skupina amerických vojáků má obsadit opuštěný zámek hluboko v lesích. Běžný úkol se však změní v tragédii, na kterou bude každý z přeživších vojáků vzpomínat celý život. Je totiž prosinec 1944 a vojáci právě vstoupili do ardenského lesa. Americký válečný film (1992)

  • Nova Cinema, 22:25 – akční film Blade: Trinity - Zdá se, že upíři konečně našli způsob, jak se nadobro zbavit svého úhlavního nepřítele Blada. Rozhodli se jeho identitu medializovat a vše naplánovat tak, aby podezření ze série brutálních vražd padlo právě na něj. Zabiják upírů se tak musí s FBI v patách vydat na dlouhou a krvavou cestu s cílem očistit svoje jméno a odvrátit novou hrozbu, kterou pro svět představuje nejmocnější upír Drake. Americký akční film (2004)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).