Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: biatlon, Samuraj nebo Zlodějka knih

26. 11. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • ČT sport, 16:40 – Biatlon: SP 2017/18 Švédsko – Přímý přenos závodu smíšených štafet ze švédského Östersundu.

  • Prima Max, 18:05 – komedie Jsem nesmělý, ale léčím se – Vrchní pokladník v hotelu ve Vichy je tak bojácný, plachý a nesmělý, že nedokáže nikomu říct ne. Když se však jednoho dne srazí s Agnes, vášnivě se do ní zamiluje. A nic mu nestojí v cestě, aby ji následoval do Nice, kde sleduje každý její krok. (Je suis timide mais je me soigne, Francie, 1978)

  • ČT2, 20:00 – krimi Samuraj – Jef Costello je špičkový osamělý nájemný vrah pracující s chirurgickou přesností, jehož životní postoj se podobá samurajské filozofii. Jeden z jeho zločinů má ale najednou svědka… (Samourai, Francie, 1967)

cif - debata 2

  • Prima Cool, 20:00 – akční fantasy X-Men: Budoucí minulost – Zmutovaným hrdinům hrozí definitivní zánik. Jejich rasa byla vždy na pokraji vyhynutí, ale teď je ta hrozba ještě reálnější než kdy jindy. Jediná cesta ke spasení vede přes minulost, na samý začátek řetězce událostí, které stávající nebezpečí vyvolaly. (X-Men: Days of Future Past, USA, Velká Británie, 2014)

  • Prima Max, 20:00 – drama Zlodějka knih – Liesel se během druhé světové války dostane do pěstounské rodiny Hanse Hubermanna a jeho ženy Rosy, aby zde začala nový život. Snaží se zapadnout, a to jak doma, tak i ve škole, kde si z ní spolužáci utahují, protože neumí pořádně číst. Je však odhodlaná to změnit… (The Book Thief, USA, Německo, 2013)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).