Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Máme rádi Česko, Davis Cup 2013, Den nezávislosti a Kouř

7. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 9:40 – Kazachstán – Česko - Přímý přenos závěrečných dvouher čtvrtfinále Davis Cupu 2013
  • Fanda, Fanda HD; 17:55 – Moto GP – VC Kataru - Přímý přenos 1. závodu třídy Moto 3 MS silničních motocyklů
  • CS Film, 20:00 – muzikál a komedie Kouř – Muzikál totalitního věku: mladý ,,ing." přichází na své první pracoviště. Jeho upřímné nadšení a zájem o práci vyvolá všeobecnou krizi, která vede ke změně starých pořádků ve staronové… Původní scénář vycházel z Vorlova studentského filmu Ing., ale byl při přípravách a natáčení na přelomu let 89 a 90 několikrát přepracováván – i v tom je viditelný dokument atmosférických proměn popřevratové doby. Československá komedie a muzikál (1990)
  • Prima Cool, 20:00 – akční scifi thriller Den nezávislosti - 2. července zachytily komunikační systémy obranného systému Země signály neznámého původu. Brzy nato je zjištěno, že se k Zemi blíží velké množství obrovských objektů a hrozí jejich srážka s planetou. Nejprve se vědci domnívají, že jde o meteority, později však dojde k překvapivému odhalení: k Zemi se blíží gigantické kosmické lodě, pilotované záhadnými mimozemskými tvory. Je tedy podniknut neúspěšný pokus o navázání spojení s mimozemšťany. Mezitím David Levinson, bývalý vědec, zjistí, že mimozemšťané se chystají napadnout planetu. Americký akční thriller (1996)
  • Prima family, 20:15 – zábavný pořad Máme rádi Česko - Pořad prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti českých celebrit. Co všechno vědí o České republice? To se dozvíte v zábavné show, kterou vás provede Libor Bouček. Sekundovat mu budou Jakub Prachař a Lou Fanánek Hagen. Nový zábavný pořad (2013)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.