Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Davis Cup, thriller Hra a válečné drama Valkýra

2. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:15 – Česko – Nizozemsko – Přímý přenos závěrečných dvouher 1. kola tenisového Davis Cupu

  • Nova Cinema, 20:00 – válečné drama Valkýra - Plukovník Claus von Stauffenberg je loajální voják, ale i člověk, který se řídí vlastním rozumem. Jasně vidí, že Hitler přivádí Německo do záhuby a pokud nezemře, čeká Říši katastrofa. Proto je ochoten riskovat život a k převzetí moci využít plán vytvořený samotnými nacisty. Německo-americké válečné drama (2008)

  • CS Film, 20:00– psychologické drama Ucho - Náměstek ministra a jeho žena byli pozváni na oficiální vládní recepci. Při návratu zjistí, že nemají klíče. Už si zvykli, že jsou neustále sledováni a odposloucháváni, ale tentokrát se děje něco mimořádného. Muž si uvědomuje, jak vratké je jeho postavení a propadne panice. Manželská hádka odhalí vážnou krizi vzájemného vztahu a bezvýchodnost jejich situace. Všudypřítomné ,,ucho" poslouchá a zaznamenává… Film byl uveden do kin až počátkem roku 1990. Teprve po letech měli diváci příležitost poznat, jak působivá obžaloba totalitního systému byla napsána a natočena ještě před normalizační érou. Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý plně využili nabízející se velkou hereckou příležitost, škoda, že se o tom tak dlouho nesmělo nic vědět. Československé psychologické drama (1970)

MM AI t

  • Prima, 22:30 – mysteriózní thriller Hra - Multimilionář Nicholas dostane od svého bratra k narozeninám neobyčejný dárek – účast ve hře jisté společnosti. Po absolvování náročných testů a podepsání smlouvy však začíná být ohrožen nejen jeho majetek a postavení, ale i život. Americký mysteriózní thriller (1997)

  • ČT 2, 22:40 – komedie Hra o jablko - …mezi mužem a ženou. Film, který získal mnohá mezinárodní ocenění. Československá komedie (1976)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).