Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Diagnóza smrti, Hulk a Collateral

13. 3. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit neděli před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 2, 20:00 – western Synové Katie Elderové – čtyři bratři vedení nejstarším Johnem Waynem se snaží najít vraha svého otce.

  • Prima Cool, 20:00 – komiksová adaptace Hulk – introvertní vědec Bruce Banner sice přežil jaderný výbuch, ale jeho následkem se promění v zelené nadlidsky silné monstrum pokaždé, když se rozčílí. A naštvat ho není nijak obtížné…

  • ČT 1, 21:45 – detektivka Diagnóza smrti – Rudolf Hrušínský objasňuje jako major Kalaš motiv vraždy mladé ženy.

KL24

  • Nova, 22:05 – krimi Collateral – Když Jamie Foxx naložil do svého taxi Toma Cruise, netušil, že se jedná o nájemného vraha, který musí během noci zlikvidovat důležité svědky a právníky v soudním procesu proti drogovým bossům.

  • ČT 2, 22:05 – krimi Šok – Alain Delon je profesionální zabiják, který dostane úkol zabít afrického politika. Úkol však odmítá a vydává se na útěk před zadavateli zakázky.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).