Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: finále MS v hokeji 2013, Navždy svoji a Procitnutí

19. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – válečné drama Kukačka v temném lese – Válečný příběh: třináctiletou Emilku z Moravy poslali na převýchovu do bezdětné rodiny německého velitele koncentračního tábora někde v Pobaltí. Děvčátko se snaží nezapomenout na svou skutečnou maminku a věří, že se s ní ještě někdy shledá… Česko-polské válečné drama (1984).
  • ČT 2, 20:00 – docusoap Navždy svoji (1/6) - Tři páry, tři chystané svatby. Úvodní epizoda nové šestidílné dokumentární komedie České televize o tom, jak a proč se dnes vstupuje do manželství. Český dokumentární cyklus (2013).
  • ČT Sport, 20:30 – finále MS v hokeji 2013 – Přímý přenos finálového zápasu Mistrovství světa v hokeji 2013
  • ČT 1, 22:15 – válečné drama Krev zmizelého – Krev zmizelého začíná po vypuknutí 2. světové války milostným příběhem baltského šlechtice Arna von Lieven (Václav Jiráček) a Češky Helgy (Vilma Cibulková). Arno odchází před sovětskou hrozbou do finské války. V jednom z bojů je raněn a převezen do německého lazaretu, kde mu Helga zachrání život. Prožívají vášnivou lásku, ale Arno je povolán do boje proti dřívějším spojencům. Volí dobro volnou smrt. Z krátkého vztahu se Helze narodí dcera Dorli (Ester Geislerová). Právě dítě se pro Helgu stává jediným smyslem života. Musí svou dceru ochránit a pokusit se přežít navzdory všem útrapám složité doby… Český film (2003).
  • Prima Cool, 23:10 – seriál Procitnutí (1) – Detektiv Britten má po tragické autonehodě rozpolcený život. V jednom žije se svou ženou bez syna, ve druhém se synem, ale bez manželky. Stejně to má i s prací, řeší dva různé zločiny se dvěma různými parťáky. Podaří se ho jednomu z psychiatrů, kterým se svěřuje, přesvědčit o tom, že právě jejich realita je ta pravá? Americký mysteriózní seriál (2012).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).