Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: finále SuperStar, Sedm statečných a Déja Vu

2. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – drama Stín kapradiny - Film vypráví o dvou mladých pytlácích, které hajný přistihl přímo u jejich úlovku – jeden z mladíků jej bez rozmýšlení zastřelí. Poté sledujeme jejich marné skrývání se v lese a probouzející se svědomí, které i v primitivních myslích vykřesá strach z dopadení a trestu. Československé drama (1984)
  • Nova, 20:20 – finále pěvecké show SuperStar - Rozhodující přímý přenos z největšího pěveckého duelu, ze kterého vzejde nová Superstar. Poslední šance rozhodnout, kdo se stane novým hudebním idolem, vydá vlastní CD a získá sto tisíc eur. V roli porodců Paľo Habera, Ondřej Soukup a Ewa Farna. Uvádějí Zorka Kepková a Roman Juraško. Česko-slovenská pěvecká show (2013)
  • Dajto, 22:00 - western Sedm statečných – Jeden z nejslavnějších amerických westernů o skupině pistolníků, ktreří brání malou vesnici před nájezdy banditů.Vesnice Ixcatlan trpí nájezdy banditů vedených nelítostným Calverou, který vesničany každý rok připraví o většinu sklizně a zásob. Proto se vesničané rozhodnou nakoupit v nejbližším městečku zbraně a bránit se. Americký western (1960)
  • Nova Cinema, 22:05 – akční krimi thriller Utržený ze řetězu - Dannz žije od mládí v kleci jako pes, nemá základní vzdělání a jediné, co umí, je zabíjet. Naučil ho to zločinec Bart, který ho využívá na ilegální zápasy. Náhoda týranému muži postaví do cesty ladiče pian Sama a on konečně pozná lidský cit. Francouzsko-americký a britský akční krimi thriller (2005)
  • Prima family, 22:55 – akční thriller Déja Vu - S pomocí nejnovějších tajných technologií se pokouší zpětně zabránit záhadnému výbuchu bomby na lodi, ke kterému došlo před čtyřmi dny. Začíná závod s časem o životy stovek nevinných lidí. Akční thriller (2006)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.