Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Hellboy 2, Jak na věc, Strážci a finále Poháru FIFA 2013

30. 6. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – český film Plaché příběhy - Povídkový film: 1. Cihlářský dělník hodí kamenem po mlynáři týrajícím malého chlapce. Četníci se marně snaží, aby svůj ,,rekordní" výkon zopakoval. 2. Vládní rada hledá ve svém okolí pachatele střelby, která ho mohla připravit o život. 3. Policejní komisař má objevit místo výskytu nezvykle zbarvené květiny. Pod režijní supervizí Juraje Herze natočili 3 debutanti přepisy známých předloh od Karla Čapka. Český film (1982).
  • Prima Cool, 20:00 – film Hellboy 2: Zlatá armáda – Rebelantský elfí princ Nuada chce vyhladit lidstvo pomocí vzkříšení bájné zlaté armády. Jediný, kdo ho může zastavit, je Hellboy a jeho tým expertů na paranormální jevy. Americký film (2008).
  • Prima love, 20:15 – komedie Jak na věc - Will je zvláštní muž. Krásný svůdník, který se nechce vázat. I když nemá rád děti, osud mu do cesty postavil svobodnou matku. A tehdy to přišlo; zjistil, jak jsou svobodné matky úžasné! Užijete si s nimi a pak se s vámi samy rozejdou, protože nemají vyřešenou minulost. Co víc chtít? Tak Will jde a hledá zdroj svobodných matek. Jde kvůli tomu na sdružení osamělých rodičů. Aby na sdružení mohl jít, tvrdí, že má syna. Seznámí se s krásnou ženou a domluví si s ní schůzku. Jenže nepočítá s tím, že se k nim připojí Marcus, syn její kamarádky. Britsko-americká komedie (2002).
  • Nova, 21:55 – akční sci-fi film Strážci – Umíněný Borec přezdívaný Rorschach vidí za násilnou smrtí Edwarda Blakeho přezdívaného Komediant rozsáhlé spiknutí. To má zlikvidovat bývalé superhrdiny a otevřít cestu ještě ambicióznějšímu a nechutnějšímu projektu. Ve snaze zabránit nejhoršímu se Rorschach pokusí zmobilizovat všechny své bývalé kolegy a strážit lidstvo… Americký akční sci-fi film (2009).
  • ČT Sport, 23:50 – finále Poháru FIFA 2013: Brazílie – Španělsko – Přímý přenos finálového utkání Poháru FIFA 2013 z Brazílie

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).