Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: hokej Česko – Švédsko, Sejmi eso a Polibek od Putina

25. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 15:30 – Česko – Švédsko – Přímý přenos utkání o 3. místo na MS v hokeji 2014 v Bělorusku.

  • CS Film, 20:00 – drama Kladivo na čarodějnice – Slavný historický příběh rozebírá mechanismus čarodějnických procesů. Ukazuje, jak doznání bylo vynucováno brutálním mučením, jak se obvinění lidé ocitali v naprosté beznaději s vyhlídkou, že je čeká hořící hranice, ať se zachovají jakkoli. Československé drama (1969)
  • Nova, 22:10 – komedie Jeho fotr, to je lotr! – Sotva se Jack Byrnes smířil s tím, že jeho dcera si svého přítele chce vzít za každou cenu, je tu další rána! Smolař Greg Focker tuší, že se při seznamování rodičů budou dít podivné věci. A má pravdu. Americká komedie (2004)

cif 24 - early cena - média

  • ČT 2, 23:30 – dokument Polibek od Putina – Marie miluje Putina, a proto pracuje pro mládežnické politické hnutí Naši. Nezávislý novinář Oleg stojí na druhé straně. Koprodukční snímek z vítězné kolekce festivalu Jeden svět 2013. Dánsko-ruský dokument (2012)

  • Prima, 23:45 – akční komedie Sejmi eso – Populární varietní umělec Buddy, kterému ke kariéře dopomohla mafie, jí hodlá „poděkovat“ tím, že bude u soudu svědčit proti jejím špičkám. Mafiánský boss však nabídne milionovou odměnu tomu, kdo toto „eso sejme“. Americko-britská akční komedie (2006)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).