Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Imigranti, Nikdy to nevzdávej a O princezně Jasněnce

1. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:00 – French Open 2014 – Přímý přenos vybraného utkání 4. kola mezinárodního tenisového turnaje v Paříži

  • ČT 1, 20:00 – pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci – O chytrém tovaryši, sličné princezně, Sluneční paní a dvou čarodějnicích. Československá pohádka (1987)

  • Markíza, 20:30 – rodinná komedie Zataženo, občas trakaře – Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za ta nejbizarnější zařízení, která kdy vznikla. Ale i přesto, že všechny jeho vynálezy, od bot ve spreji až po překladač opičích myšlenek, byly naprostými katastrofami a přivodily malému městu, v němž žije, jen spoustu problémů, je Flint odhodlaný vytvořit něco, co lidi potěší. Americká rodinná komedie (2009)

ebf - partner 1

  • Nova Cinema, 22:05 – akční film Nikdy to nevzdávej – Jake Tyler se právě přistěhoval do Orlanda, kde nastupuje do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout techniku bojového umění. Americký akční film (2008)

  • TV Barrandov, 22:55 – drama Imigranti - Úředník má náročnou práci – přiděluje pracovní víza imigrantům. A ti, aby je získali, jsou schopni udělat cokoliv. Americké drama (2009)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).