Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Imigranti, Nikdy to nevzdávej a O princezně Jasněnce

1. 6. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 16:00 – French Open 2014 – Přímý přenos vybraného utkání 4. kola mezinárodního tenisového turnaje v Paříži

  • ČT 1, 20:00 – pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci – O chytrém tovaryši, sličné princezně, Sluneční paní a dvou čarodějnicích. Československá pohádka (1987)

  • Markíza, 20:30 – rodinná komedie Zataženo, občas trakaře – Snaživý vynálezce Flint Lockwood je podivínský génius, zodpovědný za ta nejbizarnější zařízení, která kdy vznikla. Ale i přesto, že všechny jeho vynálezy, od bot ve spreji až po překladač opičích myšlenek, byly naprostými katastrofami a přivodily malému městu, v němž žije, jen spoustu problémů, je Flint odhodlaný vytvořit něco, co lidi potěší. Americká rodinná komedie (2009)

MM_SS3

  • Nova Cinema, 22:05 – akční film Nikdy to nevzdávej – Jake Tyler se právě přistěhoval do Orlanda, kde nastupuje do zdejší školy. Tam však narazí na vyhlášeného rváče a rozhodne se, že se mu postaví. Nejprve však musí u skutečného mistra zvládnout techniku bojového umění. Americký akční film (2008)

  • TV Barrandov, 22:55 – drama Imigranti - Úředník má náročnou práci – přiděluje pracovní víza imigrantům. A ti, aby je získali, jsou schopni udělat cokoliv. Americké drama (2009)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.