Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Jára Cimrman, ležící, spící, Statečné srdce a Rango

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema, 20:00 – animovaný film Rango – Jeden ukecaný chameleon Rango se rozhodl opustit své vyhřáté terárko a vydat se na Divoký západ. Po efektní náhodě, kdy přemůže jestřába, který ho pronásledoval, mu obyvatelé městečka Prach uvěří, že by je mohl ochránit před všemi zloduchy z okolí a zvolí ho šerifem. Ale ne vždy se všechno zdaří. Ukazuje se, že sebejistota ještě není zárukou úspěchu. Americký animovaný film (2011)

  • Prima Cool, 20:00 – historické drama Statečné srdce – Skotský patriot William Wallace nebyl původně rebelem, chtěl se starat o své pole a žít v míru. Tyranská anglická nadvláda však zničila to, co mu bylo nejdražší, a on se postavil do čela celonárodního povstání. Americké historické drama (1995)

  • Prima love, 20:15 – fantasy drama Střihoruký Edward – Edward je výtvorem vynálezce, který zemřel dříve, než jej stihl dokončit – proto má mladý muž místo rukou ostré nůžky. Když ho obyvatelé městečka objeví, zamilují se do jeho střihačského umění i jemné duše. Jenže pak se Edward sblíží s krásnou dívkou Kim. Americké fantasy drama (1990)

  • ČT 1, 21:45 – komedie Jára Cimrman, ležící, spící – Několik epizod ze života geniálního všeumělce. Československá komedie (1983)

  • ČT 2, 21:50 – válečné drama Četa – Peklo vietnamské války ve filmu oceněném čtyřmi oscary. Americké válečné drama (1986)

Našli jste v článku chybu?