Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Kill Bill, Kdo nastaví kůži a Samotáři

4. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 21:30 – akční komedie Zelený sršeň – Kamarádi Britt a Kato chtějí ovlivnit svět. Větší šanci na úspěch mají ale vždycky padouši, proto se rozhodnou pro dráhu zločinu. Jen to vezmou trochu jinak. Americká akční komedie (2011)

  • ČT 2, 21:40 – thriller Kdo nastaví kůži - Z policajta soukromým detektivem aneb sám proti gangsterům. Francouzský thriller (1981)

  • ČT 1, 21:50 – komedie Samotáři - O mladých lidech, kteří se snaží na konci 20. století uprostřed velkoměsta nalézt lásku. Kultovní česká komedie (2000)

ebf 24 - tip duben

  • Relax, 21:50 – romantické komediální drama Půlnoční polibek - Los Angeles, 31. prosinec. Wilsonovi je 29 let a právě končí nejhorší rok jeho života. Ve městě je nový, nemá holku, nemá ani plán na večer. Touží se zamknout uvnitř svého bytu a zapomenout, že silvestrovská noc existuje. To vše jen do chvíle, kdy ho kámoš Jacob přesvědčí dát si inzerát na internet. Odpoví mu Vivian, dívka pevně rozhodnutá políbit o půlnoci svého pana Pravého. Americké romantické komediální drama (2007)

  • Nova Cinema, 22:20 – akční film Kill Bill - Jako na nejděsivější sen vzpomíná Nevěsta na svůj svatební den. Po pěti letech, kdy ji všichni považují za mrtvou, se vrací s jedinou myšlenkou – pomstít se všem, kteří jí ublížili. Americký akční film (2003)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).