Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Kill Bill, Kdo nastaví kůži a Samotáři

4. 10. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima, 21:30 – akční komedie Zelený sršeň – Kamarádi Britt a Kato chtějí ovlivnit svět. Větší šanci na úspěch mají ale vždycky padouši, proto se rozhodnou pro dráhu zločinu. Jen to vezmou trochu jinak. Americká akční komedie (2011)

  • ČT 2, 21:40 – thriller Kdo nastaví kůži - Z policajta soukromým detektivem aneb sám proti gangsterům. Francouzský thriller (1981)

  • ČT 1, 21:50 – komedie Samotáři - O mladých lidech, kteří se snaží na konci 20. století uprostřed velkoměsta nalézt lásku. Kultovní česká komedie (2000)

KL22_nominace

  • Relax, 21:50 – romantické komediální drama Půlnoční polibek - Los Angeles, 31. prosinec. Wilsonovi je 29 let a právě končí nejhorší rok jeho života. Ve městě je nový, nemá holku, nemá ani plán na večer. Touží se zamknout uvnitř svého bytu a zapomenout, že silvestrovská noc existuje. To vše jen do chvíle, kdy ho kámoš Jacob přesvědčí dát si inzerát na internet. Odpoví mu Vivian, dívka pevně rozhodnutá políbit o půlnoci svého pana Pravého. Americké romantické komediální drama (2007)

  • Nova Cinema, 22:20 – akční film Kill Bill - Jako na nejděsivější sen vzpomíná Nevěsta na svůj svatební den. Po pěti letech, kdy ji všichni považují za mrtvou, se vrací s jedinou myšlenkou – pomstít se všem, kteří jí ublížili. Americký akční film (2003)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.