Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Kulový blesk, Attila, Robinson Crusoe a Hrobník

22. 4. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova Cinema – komedie Kulový blesk – Bílek, Půlpánovi, Kadlecovi, Ječní, Knotkovi, ing. Severin, Flieger a Opatrná, Jechová, Drahotovi, Pivoňka a Fazekašovi. Majitelé dvanácti bytů, kteří se chtějí stěhovat, a energický doktor Radosta, jenž gigantickou dvanáctisměnu organizuje. Česká komedie (1978).
  • Prima Cool, 20:00 – historický film Attila – Nomádský vojevůdce Attila má tak silnou armádu, že mu Řím každý rok platí velký obnos, aby na město nezaútočil. Jedinou možností je spojit se s ním a vytáhnout proti třetí straně. Americký historický film (2000).
  • ČT 1, 20:00 – krimi příběh Hrobník – Volné pokračování psychologického thrilleru Škodná. Oba spojují postavy vyšetřovatelů – postarší major Políčko (Oldřich Vlach), pro něhož je tento případ posledním před odchodem do důchodu, a mladší detektivové Linda Krocová (Lucie Zedníčková) a Marek Zikán (Petr Štěpán), kteří udržují milenecký vztah. V centru příběhu stojí sériový vrah zabíjející bohaté podnikatele, které vyláká na svůj luxusní statek pod záminkou jeho prodeje. Český film (2008).
  • Prima family, 21:10 – film Robinson Crusoe – Když Robinson Crusoe (Piere Brosnan) kvůli lásce zabije přítele, je nucen utéct z rodného Skotska. Vydává se tedy na cestu obchodní lodí, která během bouře ztroskotá na opuštěném ostrově. Americký film (1997).
  • ČT 2, 21:55 – komedie Rumový bulvár – Jsme v době americké „prohibice“, alkohol se do USA dováží ilegálně na lodích z Evropy a na jedné takové lodi pluje i Cornelius, dobrodruh a mořeplavec, který s touto lodí ztroskotá, přežije a ukryje se v Mexiku, kde si s nasazením vlastního života vydělá na novou loď. Osudovým se mu stane setkání skrze filmové plátno s krásnou herečkou Lindou Larue (Brigitte Bardotová), okamžitě se do ní zamiluje a neváhá za ní putovat dlouhé míle oceánem. Francouzsko-italsko-španělská komedie (1971).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).