Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Legendární parta, Za řekou je Texas nebo Titanic

2. 7. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 14:30 – animák Legendární parta – Když se jeden zloduch rozhodne vzít dětem na celém světě radost ze života, dá se dohromady parta superhrdinů, aby se ho pokusila zastavit. Legendární parta vznikla ve studiu, které stvořilo Shreka a Madagaskar. (Rise of the Guardians, USA, 2012)

  • ČT 2, 20:00 – westernová komedie Za řekou je Texas – Temperamentní Don Andrea Baldazar se má oženit s krásnou Phoebe Ann Naylor. Jejich svatbu přeruší dramatické události a začíná děj plný šílených zápletek. (Texas Across the River, USA, 1966)

  • Prima Cool, 20:00 – akční Rudý úsvit: Nová krev – Severokorejská armáda podnikne za pomoci Rusů invazi do USA. Část Spojených států je okupována a jedinou možností odporu je partyzánská válka. Tu vedou i mladí studenti z městečka ve státě Washington. (Red Dawn, USA, 2012)

MMF tip early

  • Prima , 20:15 – drama Titanic – Byl obrovský. Byl luxusní. Byl něco, o čem lidé ve své pýše říkají: „je nepotopitelný“. Když vyplouval na svou první plavbu, byl na jeho palubě i chudý Jack. A také bohatá Rose. On vyhrál lístek v pokeru, ona měla pronajato jedno z nejluxusnějších apartmá. (USA, 1997)

  • Nova, 22:35 – drama Habermannův mlýn – Legendární režisér Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s těmi nejnižšími pudy. Jednou z obětí dějin psaných vítězi měl být i německý průmyslník Habermann, který žil s rodinou na severní Moravě. Okolnosti jeho konce zůstávají dodnes nejasné. (Habermanns Mühle, Česko, Německo, Rakousko, 2010)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).