Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Moto GP, Jurský park a Podraz

10. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:00 – I. ČLTK Prague Open by Advantage Cars – Přímý přenos finále mezinárodního tenisového turnaje mužů z Prahy

  • Fanda, 20:00 – Moto GP – VC USA (závod Moto GP) – Přímý přenos závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Román pro ženy – Ovdovělá Jana marně hledá svého vysněného cizince a upřímně nesnáší „typické“ Čechy. Když se její dcera Laura zamiluje do Olivera, netuší, že je to ten buran, se kterým se před dvaceti lety rozešla. Česká komedie (2005)

cif-tip-firmy

  • Nova, 20:20 – dobrodružné fantasy Jurský park – Dobrodružství, které začalo před 65 miliony lety! Touha spatřit nebezpečného ještěra na vlastní oči se změnila v boj o život! Americké dobrodružné fantasy (1993)

  • ČT 2, 21:55 – krimidrama Podraz – Rozdali si karty s podsvětím. Slavný dobrodružný film oceněný sedmi Oscary. Americké krimidrama (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.