Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Moto GP, Jurský park a Podraz

10. 8. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:00 – I. ČLTK Prague Open by Advantage Cars – Přímý přenos finále mezinárodního tenisového turnaje mužů z Prahy

  • Fanda, 20:00 – Moto GP – VC USA (závod Moto GP) – Přímý přenos závodu třídy Moto GP MS silničních motocyklů

  • Nova Cinema, 20:00 – komedie Román pro ženy – Ovdovělá Jana marně hledá svého vysněného cizince a upřímně nesnáší „typické“ Čechy. Když se její dcera Laura zamiluje do Olivera, netuší, že je to ten buran, se kterým se před dvaceti lety rozešla. Česká komedie (2005)

Lupa tip MF temata2

  • Nova, 20:20 – dobrodružné fantasy Jurský park – Dobrodružství, které začalo před 65 miliony lety! Touha spatřit nebezpečného ještěra na vlastní oči se změnila v boj o život! Americké dobrodružné fantasy (1993)

  • ČT 2, 21:55 – krimidrama Podraz – Rozdali si karty s podsvětím. Slavný dobrodružný film oceněný sedmi Oscary. Americké krimidrama (2007)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.