Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: MS v hokeji, Absolutní moc a Rána deštníkem

5. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 17:30 – MS v hokeji 2013: Švýcarsko – Kanada - Přímý přenos utkání základní skupiny
  • CS Film, 20:00 – komedie a drama Pražská pětka - Režisér Tomáš Vorel vytvořil svůj celovečerní experimentální debut Pražská pětka se členy věhlasných pražských netradičních autorských divadel. Soubory ve filmu prezentovaly vlastní poetiku a styl prostřednictvím pěti povídek různých typů, propojených satirickým komentářem odborníka dr. Milana Šteindlera, CSc. Československá komedie a drama (1988)
  • Prima Cool, 20:00 – krimi thriller a drama Absolutní moc – Zloděj se během akce stane náhodným svědkem vraždy. Pachatelem není nikdo jiný než americký prezident. Lupiči se podaří uprchnout, ale stává se obětí nemilosrdné štvanice. Americký krimi thriller a drama (1997)
  • Smíchov, 20:00 – krimikomedie Rána deštníkem - Roztržitý Grégoire má za úkol zneškodnit bohatého obchodníka se zbraněmi. Jenže netuší, že mu hrozí opravdové nebezpečí, protože omylem podepsal smlouvu s mafií a scénář zločinu pokládá za filmový. Francouzská krimi komedie (1980)
  • Fanda, 21:55 – akční drama a komedie Zúčtování v Malém Tokyu - Policista svádí nelítostný boj s japonskou Yakuzou a jejím šéfem, který má na svědomí i smrt jeho rodičů. Společně s parťákem začíná hon na překupníky drog a na samotného mafiánského bosse, na kterého čeká tvrdá pomsta. Americká akční komedie a drama (1991)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).