Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Neobyčejný život Timothyho Greena, Babí léto a Černočerná tma

30. 10. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 10:30 – fantasy Neobyčejný život Timothyho Greena – Cindy a Jim jsou manželé, kteří chtějí co nejrychleji založit rodinu, ale o vlastním dítěti si mohou nechat jenom zdát. Když se u jejich dveří během jedné bouřlivé noci objeví Timothy, zjistí, stejně jako celé městečko, že největší dary v životě přicházejí z těch nejneočekávanějších stran. (The Odd Life of Timothy Green, USA, 2012) 

  • ČT1, 15:00 – komediální drama Babí léto – Tragikomický příběh mladého pětasedmdesátníka, věčného snílka, pábitele a recesisty (V. Brodský). Na rozdíl od své milované a ustarané manželky (S. Zázvorková) se odmítá smířit s údělem rezignujícího stáří a žije svůj život jako nikdy nekončící výzvu, v níž se každý den stává báječnou příležitostí k novému dobrodružství. (ČR, 2001) 

  • ČT1, 16:40 – romantická komedie Jak básníkům chutná život – Zatímco Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán, vybaven po promoci maminčinými radami, nastupuje na své první místo – na internu. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním už zaběhnutým kolegům. (Československo, 1987)

BRAND

  • Prima Cool, 20:00 – akční film Smrtonosná past: Opět v akci – Bruce Willis se ve skvělé formě vrací se svou nejslavnější filmovou rolí. Jako nezničitelný policejní detektiv John McClane tentokráte přijíždí do Moskvy, aby tady našel svého syna Jacka, který se mu poněkud odcizil. Johna ale čeká překvapení. Zjistí, že i když jejich vztah otec – syn má k ideálu hodně daleko, jablko nepadlo daleko od stromu. Jack totiž v Moskvě působí jako tajný agent, chránící informátora z vládních řad. (A Good Day to Die Hard, USA, 2013) 

  • Prima Max, 22:35 – sci-fi Černočerná tma – V hlubokém vesmíru putuje kosmická loď a střetne se s předmětem, který prolétá v těsné blízkosti. Loď je poničena a prapodivná skupinka, skládající se z mladé pilotky Carolyne (Radha Mitchelová), pohledného poldy Johnse (Cole Hauser), který má na starosti problém jménem Riddick (Vin Diesel), a několika cestujících, bojuje o přežití. (Pitch Black, USA, 2000) 

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).