Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Pán prstenů, Jízda nadoraz a Lety na lyžích z Harrachova

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:40 – MS Česko 2014 – Přímý přenos soutěže družstev na světovém šampionátu v letech na lyžích z Harrachova

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Společenstvo prstenu – Krutovládce Sauron touží získat magický prsten, s jehož pomocí může stát neomezeným pánem. Zabránit mu v tom může jen odvážný Frodo Baggins a jeho Společenstvo. Devět neohrožených se proto vydává na nebezpečnou cestu plnou nástrah. Novozélandsko-americké fantasy (2001)

  • CS Film, 20:00 – drama Poslední motýl – Slavného francouzského mima chtějí nacisté přimět, aby pohostinsky vystoupil v terezínském ghettu. Když umělec zjistí, že jeho produkce se má stát součástí cynické kamufláže uspořádané pro důvěřivou komisi Červeného kříže, rozhodne se sdělit pravdu o skutečných poměrech vládnoucích v Terezíně. Československé drama (1990)
  • ČT art, 20:20 – pohádka Radúz a Mahulena –  Zeyerova pohádka ve filmovém ztvárnění režiséra Petra Weigla, jehož životní jubileum si v těchto dnech připomínáme. Československá pohádka (1970)

  • Prima, 21:30 – thriller Jízda nadoraz – Bezejmenný řidič se na nic neptá, jen zajišťuje převoz zlodějů z místa loupeže do bezpečí. Když se do jeho domu nastěhuje pohledná sousedka s malým synkem, ztratí hlavu a nechá se vlákat do nebezpečné akce, která se mu může stát osudnou. Americký thriller (2011)

Našli jste v článku chybu?