Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Pán prstenů, Jízda nadoraz a Lety na lyžích z Harrachova

16. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 13:40 – MS Česko 2014 – Přímý přenos soutěže družstev na světovém šampionátu v letech na lyžích z Harrachova

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Společenstvo prstenu – Krutovládce Sauron touží získat magický prsten, s jehož pomocí může stát neomezeným pánem. Zabránit mu v tom může jen odvážný Frodo Baggins a jeho Společenstvo. Devět neohrožených se proto vydává na nebezpečnou cestu plnou nástrah. Novozélandsko-americké fantasy (2001)

ebf 24 - tip duben

  • CS Film, 20:00 – drama Poslední motýl – Slavného francouzského mima chtějí nacisté přimět, aby pohostinsky vystoupil v terezínském ghettu. Když umělec zjistí, že jeho produkce se má stát součástí cynické kamufláže uspořádané pro důvěřivou komisi Červeného kříže, rozhodne se sdělit pravdu o skutečných poměrech vládnoucích v Terezíně. Československé drama (1990)
  • ČT art, 20:20 – pohádka Radúz a Mahulena –  Zeyerova pohádka ve filmovém ztvárnění režiséra Petra Weigla, jehož životní jubileum si v těchto dnech připomínáme. Československá pohádka (1970)

  • Prima, 21:30 – thriller Jízda nadoraz – Bezejmenný řidič se na nic neptá, jen zajišťuje převoz zlodějů z místa loupeže do bezpečí. Když se do jeho domu nastěhuje pohledná sousedka s malým synkem, ztratí hlavu a nechá se vlákat do nebezpečné akce, která se mu může stát osudnou. Americký thriller (2011)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).