Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Pelíšky, Vyvolený a Vražda na úrovni

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT1, 20:00 – komedie Pelíšky – Jedna z nejoblíbenějších filmových komedií s řadou hereckých hvězd o dětech a jejich rodičích, odehrávající se na konci šedesátých let. Scénář P. Jarchovský. Kamera J. Malíř. Česká komedie (1999).

  • Prima, 20:15 – dobrodružná komedie Honba za diamantem – Spisovatelka Joan žije jen svými romány, ale její skutečný život je velice nudný. Vše se změní, když se musí vydat na cestu do Kolumbie zachránit svou sestru. Americká dobrodružná komedie (1984).

  • Prima Cool, 20:15 – thriller Vyvolený – David Dunn přežije jako jediný a bez jediného škrábnutí obrovské vlakové neštěstí. Kontaktuje ho tajemný cizinec, který o něm soudí, že je nezranitelný. Proč byl zrovna on vyvolen, aby vše přežil? Americký thriller (2000).

Czech Internet Forum 2018 Tip s tlačítkem

  • Prima love, 20:15 – romantická komedie Wimbledon – Přestárlý, nepříliš úspěšný profesionální tenista dostane poslední šanci, když je díky divoké kartě nasazen na Wimbledon. Tam sebeironickému trémistovi zkříží cestu na kurt láska a začnou se dít zázraky. Britská romantická komedie (2004).

  • ČT2, 21:40 – krimifilm Vražda na úrovni – Sherlock Holmes na stopě Jacka Rozparovače. Kanadsko-britský krimifilm (1978).

Našli jste v článku chybu?