Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Pojedeme k moři, Diamanty jsou věčné a Marečku…

22. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 9:55 – Klasické lyžování: MS 2015 Švédsko – Severská kombinace družstev – skoky – přímý přenos ze švédského Falunu

  • ČT 1, 20:00 – rodinná komedie Pojedeme k moři – Strhující příběh jedenáctiletého Tomáše, který se chce stát slavným režisérem. K narozeninám dostal kameru a rozhodl se natočit o svojí rodině film, aniž by tušil, jaká odhalení na něj čekají. Česká rodinná komedie (2014)

BRAND

  • ČT 2, 20:00 – akční dobrodružný film Diamanty jsou věčné – Drahé kameny jako nástroj k ovládnutí světa – to je případ hodný Jamese Bonda. Britský akční dobrodružný film (1971)

  • CS Film, 20:00 – komedie Svatba upírů – Čechy, 18. století: Angličtí cestovatelé se na cestě do Prahy opakovaně setkají s půvabnou mladou šlechtičnou. Mladší z nich se do krásné Olivie okamžitě zamiluje a je ochoten přijmout i to, že jeho zbožňovaná ve dne spí a v noci se živí lidskou krví. Autoři kostýmní komedie o upírech vsadili na atraktivní námět a přitažlivé herecké obsazení. Česká komedie (1993)
  • Nova, 20:20 – komedie Marečku, podejte mi pero – Jiří Kroupa st. je okolnostmi a zejména závodní radou donucen zasednout zpět do školních lavic. Spolu s ním si zvyšuje kvalifikaci pestrá směsice „studentů“, a tak není o legraci nouze. Československá komedie (1976)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).