Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Postřižiny, Spider-Man nebo Dařbuján a Pandrhola

29. 5. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 1, 14:25 – komedie Postřižiny – filmová klasika, plná dobré pohody a lákavého pěnivého moku, natočená Jiřím Menzelem podle proslulé novely Bohumila Hrabala.

  • Nova, 18:05 – pohádka Dařbuján a Pandrhola – chudý havíř Kuba je nakonec rád, že kmotrem jeho právě narozeného dítěte je samotný Smrťák. Ale zdaleka netuší, co všechno z jejich přátelství, kromě jitrnic na stromě, vzejde…

  • Prima Cool, 20:00 – akční Vodní svět - v budoucnosti roztají ledovce a celá Země je zaplavená vodou. Osud světa je v rukou Kevina Costnera, jehož hereckou kariéru tento film takřka ukončil.

KL22 hlasovani

  • Nova Cinema, 20:00 – komiksová adaptace Spider-Man 3 – když Peter Parker konečně najde rovnováhu mezi láskou k Mary Jane a povinnostmi superhrdiny, objeví se nový problém. Musí tak bojovat nejen s nebezpečnými padouchy, ale i se svým temným a agresivním druhým já.

  • ČT 2, 21:55 – válečný Zulu - čtyřtisícové vojsko válečníků kmene Zulu již pobilo britskou expediční jednotku čítající 1500 mužů a nyní míří k mnohem menšímu cíli, misijní stanici, hájené 150 muži pod velením poručíka Johna Charda a poručíka Gonvillea Bromheada.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.