Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Robinsonka, Pupendo nebo Piráti z Karibiku

24. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • ČT 1, 15:30 – drama Robinsonka – příběh dospívající dívky, jejíž život změní náhlá smrt maminky. Filmová adaptace oblíbené knihy Marie Majerové v režii Karla Kachyni a v hlavní roli s Miroslavou Šafránkovou, mladší sestrou slavnější Libuše.

  • Fanda, 17:20 – akční Police Story 2 – majiteli obchodních center vyhrožuje neznámý vyděrač bombovým útokem. Případem je pověřen inspektor Chan, který se ale právě chystá se svou přítelkyní na dovolenou. Jenže zločinci udělají osudovou chybu, když ji unesou, aby ho vlákali do pasti. V tu chvíli se pro něj případ stává příliš osobní, než aby ho někdo dokázal zastavit…

  • Nova Cinema, 20:00 – akční Air Force One – ruští teroristé unesli amerického prezidenta! Musí sám čelit únoscům na palubě svého poškozeného speciálu. Jak tohle drama dopadne?

CIF23

  • ČT 1, 20:00 – komedie Pupendo – česká komedie, navazující svou poetikou na úspěšné Pelíšky, odkrývá každodenní příběhy lidí vystavených banální a groteskní realitě světa českého socialismu.

  • Prima Max, 20:15 – dobrodružní Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže - kapitánu Jacku Sparrowovi se sice podařilo zlomit prokletí Černé perly, avšak nyní musí čelit mnohem děsivější hrozbě – ukáže se, že Jack se upsal krví legendárnímu Davymu Jonesovi, který je vládcem oceánských hlubin a kapitánem tajemné lodě Bludný Holanďan.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).