Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Rozmarné léto, Počátek nebo Dáma a Král

22. 10. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Skupina Nova
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 13:25 – fantasy Dokonalý trik – Existuje tajemství, kvůli kterému byste zabíjeli? V napínavém thrilleru uvidíte Hugha Jackmana a Christiana Balea v rolích soupeřících kouzelníků, jejichž snaha předčit jeden druhého se změní ve smrtelnou past. Scarlett Johansson se pak jako půvabná asistentka stane figurkou i hráčem v jejich soupeření. (The Prestige, USA, 2006)

  • ČT1, 14:15 – komedie Rozmarné léto – V poněkud zpustlých říčních lázních na břehu řeky se denně setkávají tři postarší pánové. Počasí je nestálé, většinou poprchává, a tak je nouze o zákazníky. Většinu času tudíž tráví v rozmluvách a drobných půtkách se svými přáteli. Žádná hádka ovšem není tak vážná, aby ji nespravila sklenice vína a pár utopenců s cibulí. (Československo, 1967)

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi Počátek – Zkušený zloděj je absolutní špičkou v nebezpečném umění extrakce – krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Jeho vzácná schopnost z něj sice nejprve učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale později také uprchlíka. Teď dostane šanci na vykoupení. Jediná akce mu může vrátit normální život. Ale jen pokud se mu podaří provést nemožné… (Inception, USA, 2010)

ICTZ23

  • Prima Max, 20:00 – drama Austrálie – Lady Ashly je bohatá anglická aristokratka, která se rozhodla vzdát se veškerého svého komfortu a přestěhovat se do Austrálie, kde právě zdědila obrovský statek a k tomu dvoutisícihlavé stádo dobytka. Jenže ne všichni jí nový majetek přejí… (Australia; USA, Austrálie., Velká Británie, 2008)

  • Nova, 20:15 – detektivní seriál Dáma a Král (1/8) – Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. (Česko, 2017)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.