Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Rychle a zběsile, Toy Story 3 a Kult hákového kříže

26. 5. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:00 – akční thriller Rychle a zběsile - Z ulic Los Angeles beze stopy mizejí kamiony i s nákladem. V podezření je gang závodníků. Hoši z party potřebují stále více peněz, aby mohli speciálně upravovat auta, s nimiž pak pořádají nelegální závody. Americko-německý akční thriller (2001)
  • Joj, 20:30 – animovaná rodinná komedie Toy Story 3: Příběh hraček - Chlapec Andy už vyrostl a chystá se na vysokou školu. Buzze, Woodyho a zbytek hraček tak čeká nejistá budoucnost. Toy Story 3 je dobrodružná komedie, ve které se naši staří známí hrdinové dostanou do školky plné rozjívených dětí a batolat. Obzvláště nezkrotná batolata se už nemohou dočkat, až dostanou tyhle „nové“ hračky do svých malých, upatlaných ručiček. Přestože naše hrdiny čeká nejedna horká chvilka, dobře ví, že nesmí jeden druhého zradit a že se musí pohromadě. A k tomu všemu čeká panenku Barbie první osudové setkání s Kenem. Americká animovaná rodinná komedie (2010)
  • ČT 1, 22:00 – drama Je třeba zabít Sekala - Strhující příběh o muži, který se stane proti své vůli najatým vrahem. Film byl oceněný deseti Českými lvy. Česko-francouzské a polsko-slovenské drama (1997)
  • Nova Cinema, 22:00 – krimi drama Kult hákového kříže – Z mladého studenta se, po smrti svého otce, stává stoupenec neonacistické skupiny Bílá Síla. Po zabití dvou černochů, se dostává do vězení, kde začíná chápat fanatickou víru i z druhé strany. Domů se proto vrací jako zcela jiný člověk. Jenže zjištuje, že stejnému zlu zatím propadl i jeho mladší bratr. Americké krimi drama (1998)
  • Prima family, 22:20 – akční dobrodružný thriller Operace: Zlomený šíp - Zlomeným šípem je ve vojenské terminologii označována ztracená nukleární zbraň. V našem případě mají krádež na svědomí dva elitní piloti speciální bombardovací jednotky. Zatímco jeden chce ukradenou zbraň zneužít, druhý se mu v tom po prvotní spolupráci snaží zabránit, čímž chce očistit své jméno. Americký akční dobrodružný thriller (1996)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).