Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Samotář, Tajný život včel, Honba za diamantem a Collateral

3. 8. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 19:55 – fotbalový zápas FC Viktoria Plzeň – FK Baumit Jablonec – Přímý přenos utkání fotbalové Synot ligy
  • ČT 2, 20:00 – thriller Samotář – Komisař Stan se společně se svým přítelem inspektorem Simonem rozhodnou jednou provždy skoncovat s policejní kariérou. Chtějí koupit hotel a usadit se na pobřeží slunných Antil. Jako obvykle jdou zakončit pracovní den do své oblíbené vinárny. A tam během jediného okamžiku, kdy je inspektor Simon náhle brutálně zastřelen bezohledným zabijákem, jejich sen o společné budoucnosti končí. Stan se znovu smiřuje s policejní prací s jediným cílem, najít vraha svého přítele. Ale co s malým Simonovým synem, přece nepůjde do dětského domova… Francouzský film (1987).
  • Prima love, 20:15 – drama Tajný život včel – Čtrnáctiletá Lily hledá místo, kde by ji měli rádi. Jako malá nešťastnou náhodou zastřelila svou matku, když jí chtěla pomoci při hádce s otcem, a od té doby se tím trápí. Utíká z domova ke třem černošským sestrám, které chovají včely a vyrábějí med. Americký film (2008).
  • Prima, 21:40 – dobrodružný film Honba za diamantem – Spisovatelka nejprodávanějších románů Joan Wilderová žije jen svými romány. Její vydavatelkou a zároveň kamarádkou je Gloria, která se jí neustále snaží dohazovat muže. Joanina sestra Elaine odjela s manželem Eduardem do Columbie, ale jeho tam zabili. Elaine se chystá zpět. Joaně přijde mezitím od Eduarda domů balíček. Neotevře ho. Pak jí zavolá Elain, aby balíček přivezla do Columbie. Říká, že ji unesli, a když balíček nedostanou, tak ji zabijí. Joan najde v balíčku mapu, ale nemá ani ponětí, kde Columbie je. Přesto se vydá na cestu… Americký film (1984).
  • Nova, 22:10 – akční thriller Collateral – Když Max naložil do svého taxi Vincenta, netušil, že se jedná o nájemného vraha, který musí během noci zlikvidovat důležité svědky a právníky v soudním procesu proti drogovým bosům. Nedobrovolně se tak stane komplicem na jeho vražedné pouti, ale když si na seznamu všimne, že další obětí bude státní žalobkyně, kterou předtím vezl, rozhodne se jednat… Americký film (2004).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.