Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Smrt darebáka, Avatar nebo Green Lantern

3. 12. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem. 

  • Nova, 11:35 – muzikálová komedie V peřině – Na malebném náměstí stojí proti sobě dva domy a mezi nimi vládne nepřátelství na život a na smrt. V jednom se nachází čistírna peří, v druhém má kabinet paní Hilda – vykladačka snů. Problém je ale v tom, že dědeček z čistírny nedávno objevil skrytý svět snů v peřinách a umí z nich zlé sny odfiltrovat. A vykladačka snů je díky tomu bez práce… (Česko, 2011)

  • ČT2, 20:00 – krimi Smrt darebáka – Korupce stejně jako kapitál nezná hranic. Alain Delon jako muž, kterému nezáleželo na ani penězích, ani na moci. Chtěl jen pomstít smrt svého přítele. (La Mort d’un pourri, Francie, 1977)

  • Nova Cinema, 20:00 – sci-fi Green Lantern – Ve vesmíru po staletí existuje malá, ale velmi mocná síla. Říkají si sbor Green Lantern a jsou to ochránci míru a spravedlnosti. Všichni válečníci jsou vázáni přísahou k udržení pořádku mezi galaxiemi a každý nosí prsten, ze kterého čerpá svou sílu. (USA, 2011)

CIF 24 - tip - superearly cena

  • Prima Cool, 20:00 – sci-fi Avatar – Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Posádka vyslaná ze Země však na své průzkumné misi objeví na Pandoře velmi cenný minerál, který má na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. (USA, Velká Británie, 2009)

  • Jednotka, 20:30 – pohádková komedie Traja veteráni – Tři vysloužilí vojáci jsou po propuštění z armády bez peněz a toulají se světem. Od dobrosrdečných skřítků dostanou kouzelné dary a přemýšlejí, jak s nimi co nejlépe naložit. Nakonec ale skončí v království Monte Albo, kde žije krásná, ale proradná princezna Bosana… (Tři veteráni, Československo, 1983)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).