Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Svatba jako řemen, Neříkej ani slovo a Pán prstenů

30. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – HC Olomouc – Rytíři Kladno – Přímý přenos barážového utkání o postup do příštího ročníku hokejové Tipsport extraligy

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Návrat krále – Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Americké fantasy (2003)

  • CS Film,20:00 – válečné drama Kočár do Vídně - Hrdinkou je mladá žena, jíž nacisté popravili manžela. Nebylo to z politických důvodů, ale za šmelinu. A tuto do černých šatů oděnou vdovu přinutí dva prchající němečtí vojáci, aby je přepravila do blízkosti americké armády, Rusů se až panicky bojí. Československé válečné drama (1966)
  • Prima, 21:30 – thriller Neříkej ani slovo – Významnému psychiatrovi unesou dceru a klíčem k jejímu získání zpět je jeho nová, psychicky velmi narušená pacientka. Americký thriller (2001)

  • ČT 2, 21:50 – komedie Svatba jako řemen - Nestárnoucí česká komedie o ošklivé události, která se nestala. Československá komedie (1967)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.