Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Svatba jako řemen, Neříkej ani slovo a Pán prstenů

30. 3. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 18:00 – HC Olomouc – Rytíři Kladno – Přímý přenos barážového utkání o postup do příštího ročníku hokejové Tipsport extraligy

  • Nova Cinema, 20:00 – fantasy Pán prstenů: Návrat krále – Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Americké fantasy (2003)

MMF24

  • CS Film,20:00 – válečné drama Kočár do Vídně - Hrdinkou je mladá žena, jíž nacisté popravili manžela. Nebylo to z politických důvodů, ale za šmelinu. A tuto do černých šatů oděnou vdovu přinutí dva prchající němečtí vojáci, aby je přepravila do blízkosti americké armády, Rusů se až panicky bojí. Československé válečné drama (1966)
  • Prima, 21:30 – thriller Neříkej ani slovo – Významnému psychiatrovi unesou dceru a klíčem k jejímu získání zpět je jeho nová, psychicky velmi narušená pacientka. Americký thriller (2001)

  • ČT 2, 21:50 – komedie Svatba jako řemen - Nestárnoucí česká komedie o ošklivé události, která se nestala. Československá komedie (1967)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).