Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Synové Katie Elderové, 50 odstínů vášně nebo Chyť mě, když to dokážeš

15. 1. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova, 14:30 – komedie Chyť mě, když to dokážeš – Frank W. Abagnale je dnes mužem v nejlepším věku s pověstí špičkového odborníka, ale ještě než dosáhl plnoletosti, tedy jednadvaceti let, pátrala po něm policie bezmála třiceti států a pro agenta FBI Carla Hanratthyo byl doslova noční můrou. V šestnácti se Frank (Leonardo DiCaprio) od svých vrstevníků příliš nelišil. Ale pak se jeho rodiče rozvedli a on měl pocit, že zůstal sám, proti celému světu a musí se bránit ze všech sil. Dělal to způsobem, který bere dech a zároveň svědčí o jeho zcela mimořádných schopnostech.

  • ČT1, 15:50 – komedie Začalo to karafiátem – co se stane, když si spořádaná a věrná manželka Miluška (Iva Janžurová) při oslavě pětatřicátých narozenin uvědomí, že svého manžela (Josef Somr) přestává zajímat? Požádá o pomoc svou přítelkyni (Jiřina Bohdalová), která jí poradí, aby ve svém muži vzbudila žárlivost. A začnou se dít věci… Kupuje si sama květiny, přítelkyně jí telefonují a významně mlčí, když sluchátko zvedne manžel. Ale – člověk míní, život mění. Situaci nečekaně zkomplikuje muž (Jiří Štěpnička), kterého Miluška skutečně uchvátila…

  • ČT2, 20:00 – western Synové Katie Elderové – John Wayne se vrací domů a společně s bratry nachází rodný ranč v cizích rukou. Johna Eldera, který v Clearwateru právě pohřbil svou matku, zastaví šerif a radí mu, aby toto místo rychle zase opustil. Kromě toho mu sdělí, kde se může sejít se svými třemi bratry. Když mu pak řekne, že se Elderův ranč zatím stal vlastnictvím Morgana Hastingse a že jeho otec krátce předtím zemřel za podivných okolností, vydají se po shledání všichni čtyři bratři za Hastingsem.

  • ČT1, 20:15 – seriál Bohéma (1/6) - Bohéma začíná těsně před mnichovskou dohodou a končí v roce 1953. Měla by odpovědět na otázku, jak je možné, že se jedna země a jeden národ za pouhých patnáct let tak strašně změní z hrdé demokracie v ustrašenou totalitní společnost. Rámec se odehrává za okupace roku 1968. Což byl hřebík do rakve národní morálky.

ICTZ23

  • Nova, 22:15 – akční Šerifové – Wesley Snipes, považovaný za bezohledného a tajemného vraha, je na útěku před zákonem a snaží se zjistit, díky komu byl obviněn ze dvou vražd, spáchaných v New Yorku. Nemá však mnoho času, protože zkušený šerif Tommy Lee Jones a jeho muži jsou mu na stopě. Nelítostné pronásledování začíná…

  • Kino Barrandov, 22:20 – drama 50 odstínů vášně – dcera bohatého realitního makléře Michelle (Charisma Carpenter) se zamilovala do mladšího muže (Bryce Draper), který ji uvedl do světa BDSM sexuálních praktik. Svůj další život podřídila nově probuzené sexuální vášni.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.