Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Tichá bolest, Loupež po Italsku a Rambo

3. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Prima Cool, 20:00 – akční thriller Rambo – Vietnamský veterán Rambo se vrací po letech z války domů. Namísto uznání se však setkává jen s nepochopením a zakrátko bude opět muset bojovat o život. Americký akční thriller (1982)

  • CS Film, 20:00 – drama Tichá bolest – Film pojednává o moravské rodině těžce postižené komunistickým režimem. Vidíme pochovávání urny s popelem otce, kterého popravili v 50. letech jako třídního nepřítele. České drama (1990)
  • Nova Cinema, 22:00 – thriller Nezvratný osud – Alex Browning má předtuchu, že letadlo, kterým má za okamžik letět se svou třídou na výlet do Paříže, těsně po startu havaruje. Stroj skutečně exploduje a ti, co neodletěli, mají pocit, že se jim podařilo uniknout osudu. Ale opak je pravdou. Americko-kanadský thriller (2000)

KL24

  • ČT 2, 22:15 – válečný film Špinavá hra – Dva muži mohou zastavit Hitlera v severní Africe. Britský válečný film (1968)

  • Nova, 22:40 – akční thriller Loupež po Italsku – Byl to bezchybný plán, úkol dopadl na výbornou, ale jediné, s čím Charlie Croker nepočítal, byla zrada. Teď chce spolu se skvělou odbornicí na sejfy Stellou Bridgerovou víc než jen dokončit práci. Americko-britský akční thriller (2003)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).