Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Zpackané operace, Kdyby tisíc klarinetů a Jak dostat tatínka do polepšovny

19. 6. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Nova Cinema, 13:40 – dobrodružný film Zorro: Tajemná tvář – Na území dnešní Kalifornie bojoval před lety proti bezpráví legendární hrdina Zorro. Muž s černou maskou přes oči a zastánce chudých byl ve skutečnosti ctihodný a zámožný občan. Královský místodržící naneštěstí krátce před pádem španělské krutovlády odhalil jeho identitu… (Mask of Zorro, USA, Německo, 1998; hrají: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones)

  • Jednotka, 14:10 – hudební komedie Kdyby tisíc klarinetů – Dnes již legendární filmový muzikál je postaven na groteskní přeměně zbraní v hudební nástroje. A ty nemohou nikoho zabít a nikomu ublížit. A vojáci, jak se zdá, v těchto „zbraních“ nacházejí daleko větší zalíbení než v čemkoli jiném. Následuje ale trestná výprava… (Československo, 1964; hrají: Jana Brejchová, Waldemar Matuška, Hana Hegerová, Eva Pilarová, Karel Gott, Jiří Suchý, Jiří Šlitr, Pavlína Filipovská)

ebf - tip do článku - debata

  • ČT 1, 16:55 – romantická komedie Léto s kovbojem – Hlavními postavami je mladá psycholožka a vesnický mladík. On je traktorista, který při ztřeštěné sázce dočasně přišel o řidičský průkaz, takže teď pase družstevní stádo krav. Ona je na chatě se svým chlapcem, který nepříliš úspěšně studuje medicínu. Bezprostřednost, optimismus a přístup k životu i práci jednoho kontrastují se sobeckým, slabošským a nevyrovnaným přístupem druhého. (Československo, 1976; hrají: Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík)

  • ČT 1, 20:00 – komedie Jak dostat tatínka do polepšovny – Pokračování proslavené komedie Jak vytrhnout velrybě stoličku bylo napsáno ještě před uvedením prvního dílu. Luboš a Anna, Vaškovi rodiče, se ocitají ve složité situaci. Jeden druhého se snaží pochopit a respektovat rozdílnost svých povah zpočátku hlavně kvůli dítěti… (Československo, 1978; režie a scénář: Marie Poledňáková; hrají: Jana Preissová, Tomáš Holý, František Němec)

  • E!, 21:00 – pořad Zpackané operace – Zkušenosti doktorů Nassifa a Dubrowa prochází další zatěžkávací zkouškou, když se jejich ordinace plní známými i neznámými obličeji. Ve třetí řadě populárního pořadu, ve kterém tito umělci napravují zpackaná díla jiných „doktorů“, uvidíte šokující příběhy těch, jejichž operace se hrozivě vymkla z rukou. Sledujte, jak extrémní plastická chirurgie může obrátit perfektní zákrok v nejhorší noční můru.
Zpackané operace.
E!

Zpackané operace.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).