Hlavní navigace

Televizní tipy na neděli: Zpackané operace, Šakal nebo Terminál

26. 6. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Love, 20:15 – drama Terminál – cizinec Viktor uvízne na newyorském letišti, protože během dlouhého letu proběhl v jeho zemi vojenský převrat. Nesmí tak vstoupit na území USA a musí čekat v tranzitní letiště na konec občanské války. Dlouhé čekání mu znepříjemňují úklady záludného úředníka, se kterými mu pomáhá krásná letuška.

  • E!, 21:00 – pořad Zpackané operace – Zkušenosti doktorů Nassifa a Dubrowa prochází další zatěžkávací zkouškou, když se jejich ordinace plní známými i neznámými obličeji. Ve třetí řadě populárního pořadu, ve kterém tito umělci napravují zpackaná díla jiných „doktorů“, uvidíte šokující příběhy těch, jejichž operace se hrozivě vymkla z rukou. Sledujte, jak extrémní plastická chirurgie může obrátit perfektní zákrok v nejhorší noční můru.

  • ČT 2, 21:45 – thriller Šakal – mnohým před ním se to nezdařilo. Má zabít francouzského prezidenta Charlese de Gaulla. Natočeno podle knihy Fredericka Forsytha.

MM socky3

  • Nova Cinema, 21:50 – thriller Turbulence – let obřího dopravního Boeingu 747 je klidný jen do chvíle, než na palubě začne řádit nebezpečný vrah. Posádka je mrtvá, letadlo nikdo neovládá, blíží se bouřka, a tak letuška musí vzít situaci do svých rukou. Začíná boj o přežití…

  • ČT 1, 22:30 – komedie Já to tedy beru, šéfe… – satirická komedie o podivném náboru pracovních sil, manželských trampotách a žárlivosti.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.