Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Davis Cup, Harry Potter 3 a Panelstory

31. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT Sport, 14:55 – Česko – Nizozemsko – Přímý přenos úvodních dvouher 1. kola tenisového Davis Cupu

  • CS Film, 20:00 – satira Panelstory aneb Jak se rodí sídliště - Pověstná satira, dlouhé roky zakazovaná, se odehrává na rozbahněném velkoměstském sídlišti, stále ohromuje dokonalou znalostí lidských povah, často směšně sobeckých a sebestředných, rozhodně však lhostejných k tomu, co se děje kolem nich. Vlastně jen vesnický děda ztracený uprostřed paneláků přináší závan opravdového zájmu a soucitu. Československá satira (1979)
  • Nova, 20:20 – rodinné fantasy Harry Potter a vězeň z Azkabanu – Harry Potter se vrací po prázdninách do kouzelnické školy do Bradavic. Jenže zde mu opět hrozí nebezpečí. Uprchlý vězeň z Azkabanu ho chce najít a zničit. Harry a jeho přátelé musejí spojit svoje síly, aby mohli vytvořit fantastická kouzla, s jejichž pomocí hrozící nebezpečí porazí. Britsko-americké rodinné fantasy (2004)

Content tip EARLY

  • ČT 1, 20:55 – dokument 13. komnata Kateřiny Kašparové – Bývalé nepřehlédnutelné televizní reportérce zavraždili přítele před očima. Paradoxně se ocitla v opačné roli, když bývalí kolegové na místě činu natáčeli reportáž. Český dokument (2014)

  • TV Barrandov, 22:00 – akční drama Obávaný bojovník – Jak se šířila jeho pověst mistra bojových umění, tak rostla i jeho pýcha. Potom se ale stáhl do ústraní a z pýchy se stala pokora. Hongkongsko-čínské akční drama (2006)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).