Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: finále atletiky na LOH 2012, Na vlastní nebezpečí, 2Bobule

10. 8. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, 20:00 – přenos finále atletiky na LOH 2012 – Přímý přenos 4×400 m mužů, tyčka mužů, 1500 m žen, 5 km žen, 4×100 m žen, výška žen na Letních olympijských hrách 2012 v Londýně.
  • HBO, 20:00 – mysteriózní drama Dream House – Spisovatel dá výpověď v práci na Manhattanu a přestěhuje se s rodinou do městečka v Nové Anglii. Brzy však zjišťuje, že jejich nový domov byl kdysi dějištěm vraždy matky a jejích dětí. Vrah byl pravděpodobně její manžel, který stále žije. Americké mysteriózní drama (2011).
  • Nova, 20:20 – film Na vlastní nebezpečí – Majitel cestovní kanceláře získal zajímavou zakázku – sjezd nebezpečné Černé řeky. Jenže netuší, že klient akci inicioval jen proto, aby se dopátral pravdy o smrti svého otce. V následujících dnech si skupinka nic netušících lidí, pro které je výprava jen zajímavým dobrodružstvím, bude muset sáhnout na dno svých fyzických sil. Český film (2008) Filipa Renče.
  • Markíza, 20:20 – film 2Bobule – Volné pokračování úspěšné filmové komedie Bobule. Opět budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer). Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec (Jiří Krampol) má ovšem o nápadnících své dcery úplně jiné představy… a Jirka raději prchá za kamarádem Honzou na jižní Moravu. Česká komedie (2009).
  • Film+, 21:25 – komedie Sex 100+1 – Hrdina americké komedie Roderick Blank (Simon Baker) je úspěšný mladý muž, který má krátce před svatbou s atraktivní a bohatou Fionou. Má všechno, co si jen v životě může přát, ničím se příliš netrápí, a když mu snoubenka nestačí, vždy je připravena nějaká ta náhradnice. Roderick si prostě užívá života plnými doušky. Jednoho dne však dostane podivný e-mail se seznamem 101 jmen. Po přečtení pochopí, že se týká nejen dívek, se kterými kdy něco měl, ale i těch, s nimiž ho milostné hrátky teprve čekají. Americká komedie (2007).

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.