Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: fotbal Island – Česko, Pyšná princezna a Přeber si to

12. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • CS Film, 20:00 – komedie Můj hříšný muž - Mladá mikrobioložka Marta se nechce vzdát manželství a plánového mateřství a zároveň pomýšlí na náročnou výzkumnou práci. Její kolega a manžel jde za kariérou snadnějším a méně vyčerpávajícím způsobem. Přestává mít pochopení pro Martiny ambice. Hrozí rozchod. Československá komedie (1986)
  • Nova Cinema, 20:00 – krimikomedie Přeber si to - Mocný mafián Paul Vitti byl na tom s nervy tak špatně, že si najal psychiatra Bena Sobella. Ten ho musel dokonce zastoupit na mafiánském sjezdu. Americká krimikomedie (1999)

  • ČT Sport, 20:05 – Island – Česko – Přímý přenos kvalifikačního utkání o účast na ME 2016 ve fotbalu

KL22_nominace

  • Nova, 20:20 – pohádka Pyšná princezna - Král Miroslav se vydává do Půlnočního království, aby v převleku za zahradníka zbavil princeznu Krasomilu pýchy. Československá pohádka (1952)

  • ČT art, 22:10 – drama Osamělost prvočísel – „Dvojice prvočísel stojí vedle sebe, ale něco jim stále brání, aby se skutečně dotýkala. Pravým osudem prvočísel je zůstat samotná.“ O nezhojených jizvách a obtížných láskách. Italské drama (2010)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.