Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: fotbal Německo – Řecko, Šepoty a výkřiky, Mr. & Mrs. Smith

22. 6. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • ČT 4, STV 1, 20:20 – fotbalový přenos Německo – Řecko – Přímý přenos čtvrtfinálového zápasu Mistrovství Evropy ve fotbale – Euro 2012
  • ČT 2, 20:55 – drama Šepoty a výkřiky – Neutěšený, meditativní obraz lidské samoty tváří v tvář smrti. Děj snímku se odehrává koncem 19. století. Dvě zámožné ženy (Ingrid Thulinová a Liv Ullmannová) přijíždějí na rodinný statek, aby se svou smrtelně nemocnou sestrou (Harriet Anderssonová) strávily poslední dny jejího života. Švédské drama (1972) režiséra Ingmara Bergmana.
  • Markíza, 22:00 – akční komedie Pan a paní Smithovi – Pan a paní Smithovi (Brad Pitt a Angelina Jolie) jsou jen jednou z mnoha dokonalých dvojic z vymydleného středostavovského předměstí… Než vyjde najevo, že ve skutečnosti jsou oba nájemnými zabijáky, kteří pracují pro dvě konkurenční agentury a jejich úkolem není nic jiného, než zprovodit ze světa jeden druhého. Americká akční komedie (2005).
  • STV 2, 22:05 – film Tokio! – Tři krátké fantastické filmy volně inspirované Tokiem. INTERIOR DESIGN – Surrealistická bajka mladého páru, který se přistěhoval do Tokia, aby našel svou budoucnost. HOVNO – Záhadný muž šíří svými iracionálními a provokativními činy paniku na ulicích Tokia. „Nestvůra kanálů“, jak mu říkají media, zvedla vlnu odporu. TŘESOUCÍ SE TOKIO – Hrdinou snímku je hikikomori – jako mnoho dalších Japonců se rozhodl zrušit kontakt s venkovním světem. Japonský koprodukční film (2009).
  • Prima Cool, 22:25 – sci-fi horor Noční hlídka – Mezi námi žijí i Jiní, vyvolená kasta stoupenců sil Světla a Temnoty, kteří odjakživa sváděli krvavý a nelítostný boj. Nekonečné krveprolití šlo ukončit jediným způsobem – uzavřením křehkého příměří. Podle legendy však povstane nový Jiný a bude sveden temnou silou, čímž zničí rovnováhu a ponoří svět do obnovené války mezi temnem a světlem. Ten čas právě nastal. Ruský sci-fi horor (2004).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).