Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Gangy New Yorku, Pan Selfridge a Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna

9. 9. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ČT
UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Každý den nabízíme výběr několika zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a omezuje se především na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, učiňte tak prosím v diskusi pod tímto článkem.

  • Prima Max, 20:15 – komedie Stopa Růžového pantera – Na počátku všeho je v Lugaši opět uloupen slavný diamant Růžový panter. O pomoc je samozřejmě požádán francouzský detektiv Clouseau, který již dvakrát uspěl při jeho hledání. A ten je přesvědčen, že pachatelem je znova Sir Charles Litton, kdysi známý jako Fantóm. Jenže tentokrát si lugašský vládce a jeho rádce nepřeje, aby pravda vyšla najevo. Nalezení „Pantera“ by totiž ohrozilo jejich zkorumpovanou moc. (Trail of the Pink Panther, Velká Británie, USA, 1982)

  • Nova, 20:20 – dobrodružný film Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna – Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady a odchodů. Když se setká se ženou ze své minulosti, není si jistý, zda jde o lásku, nebo mu jen hraje na city. A navíc ho využívá k tomu, aby našla legendární Pramen mládí. (Pirates of the Caribbean: On Strange Tides, USA, 2011)

  • ČT2, 21:00 – seriál Pan Selfridge IV (1/10) – Další řada výpravného dramatu z pera Lindy Woodheadové popisuje skutečný životní příběh Harryho Gordona Selfridge, okázalého a vizionářského zakladatele slavného londýnského obchodního domu Selfridges, jenž do dnešních dnů hrdě stojí na svém místě na Oxford Street, jedné z nejrušnějších obchodních tříd britské metropole. (Mr. Selfridge IV, Velká Británie, 2013)

KL22 hlasovani

  • Prima, 21:35 – komedie Můj vysvlečenej deník – Johana má tři kamarádky, dva kamarády, tátu a macechu. Kasandru, která není promiskuitní, jen s „tím nemá žádnej problém“, Káču, kterou doma terorizuje otec, Andy, která miluje Vektora a ještě mu to neřekla, Vektora, který miluje Andy a ještě jí to neřekl, a chytrého kluka, co moc kouří trávu a říká se mu Hagrid. (Česko, 2012)

  • Nova Cinema, 22:10 – drama Gangy New Yorku – Film Martina Scorseseho se odehrává v 60. letech 19. století na jihu Manhattanu. Občanská válka je v plném proudu a Amerika stojí na pokraji chaosu. Pro chudé obyvatele New Yorku to však není jediná válka. Druhá se totiž odehrává přímo v jejich ulicích a za jejich okny. Jejich domovem je čtvrť Five Points, jedna z nejchudších v celé Americe, která je sužována neustálými boji mezi znepřátelenými gangy. (Gangs of New York, USA, Itálie, 2002)

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.