Hlavní navigace

Televizní tipy na pátek: Harry Potter a Relikvie smrti, Válečník a JCVD

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní večer před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v naší každodenní rubrice.

Doba čtení: 1 minuta

Každý den vám nabízíme výběr pěti zajímavých pořadů, které by vám neměly ujít. Výběr je čistě individuální a neomezuje se jen na neplacené, volně šířené programy. Tipy pro vás vybíráme z česky a slovensky vysílajících televizí. Pokud chcete sami ostatním doporučit nějaký pořad, můžete tak učinit v diskusi pod touto zprávou.

  • Nova, 20:20 – fantasy Harry Potter a Relikvie smrti, část 1. – Harry, Ron a Hermiona se vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Při pátrání po viteálech ale objeví starý a téměř zapomenutý příběh – legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, je nebezpečí, že by mohl Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží. Americko-britské fantasy (2010)

  • Markíza, 20:30 – sportovní drama Válečník – Dva bratry, kteří se kdysi rozešli ve zlém, svede do jednoho zápasnického ringu potřeba vyhrát nejvyšší finanční odměnu v historii MMA. Bývalý mariňák Tommy (Tom Hardy) a učitel fyziky na střední škole Brendan (Joel Edgerton), ve strhujícím příběhu dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci a možná najdou i něco víc, než jen peníze. Americké sportovní drama (2011)

  • Nova Cinema, 21:45 – romantická komedie Zelený svět – Bývalý nadějný profesionální hráč se živí jako ne právě úspěšný instruktor golfu a bývalé milence dluží tisíce dolarů. Zvrat přijde v okamžiku, kdy se o hodiny golfu přihlásí mladá hezká doktorka psychologie. Americká romantická komedie (1996)

  • Prima Cool, 22:15 – komediální drama JCVD – Slavný JCVD si jde na poštu pro peníze a shodou okolností se připlete k loupeži. Venku se ovšem všichni domnívají, že lupičem je právě on. Francouzské komediální drama (2008)

  • ČT 2, 22:45 – drama Na větrné hůrce – Jejich láska byla silnější než smrt. Adaptace slavného románu Emily Brontëové. Britské drama (1970)

Našli jste v článku chybu?